Też tak masz? 10 drobnostek, które uparcie ignoruje twój facet, a ciebie doprowadzają do białej gorączki

Zauważyłaś kiedyś, że mężczyznom wydaje się, że kwiaty zupełnie nie wymagają podlewania, a pranie może schnąć przez tydzień?
Też tak masz? 10 drobnostek, które uparcie ignoruje twój facet, a ciebie doprowadzają do białej gorączki fot. Fotolia

Podobno oni są z Marsa, a my pochodzimy z Wenus. Nie da się ukryć, że często widać to też w życiu codziennym. Nie chcemy się posługiwać krzywdzącymi stereotypami, ale prawda jest taka, że nasze mózgi zdają się funkcjonować w zupełnie inny sposób. Zauważyłaś kiedyś, że mężczyznom wydaje się, że kwiaty zupełnie nie wymagają podlewania, a pranie może schnąć przez tydzień? Są takie drobiazgi z życia codziennego, które nas denerwują, a ich wydają się zupełnie nie dotyczyć... Też tak masz? Przybij piątkę!

1. Chlapanie w łazience

Dla wielu panów nie ma znaczenia, ile wody dziwnym trafem dostanie się na podłogę podczas mycia zębów albo szybkiego prysznica. Kałuża na kafelkach? Przecież zaraz wyschnie. Weterani potrafią też przy myciu rąk zachlapać połowę lustra...

2. Suszenie prania przez całe wieki

Pranie od tygodnia wisi na suszarce? Myślisz że przeciętny mężczyzna jest w stanie to zauważyć? Widocznie było bardzo mokre i powinno suszyć się jak najdłużej!

Dla kontrastu: zobacz, czy ten facet będzie (albo już jest) dobrym mężem dla ciebie

3. Zostawianie brudnego zlewu

Jak zwykle się czepiasz i nie zauważyłaś, że twój partner nawet POZMYWAŁ. Co z tego, że na dnie zlewu jest pełno resztek i niespłukanego tłuszczu. Czy pozostawienie zlewozmywaka w czystości to naprawdę konieczność przy zmywaniu?

4. Zarost pozostawiony na umywalce

Nawet jeśli facet stara się zawsze spłukać resztki zarostu, które pozostawił po sobie... Nie ma mowy! Na pewno chociaż raz na jakiś czas zdarzy mu się włochata wpadka ;-) Owszem, my też nie jesteśmy święte. Długie włosy w odpływie i na podłodze to nasza sprawka.

5. Zwijanie skarpet w kulki

Jako bonus: zostawianie ich gdzie popadnie. Trudno powiedzieć, czy mają później same zawędrować do kosza z brudną bielizną? A może, jak się troszkę powietrzą, będą nadawać się do ponownego założenia?

Czemu mój mąż nie nosi obrączki? Czy szuka okazji do zdrady?

6. Wpychanie ciuchów na siłę do szafy

Twój partner też czasem wpycha niezłożone ubrania do szafy z taką siłą, jakby ciuchy za jej pomocą miały magicznie przenieść się do Narnii? Prawdopodobnie okazałoby się to łatwiejsze, gdyby po prostu ładnie je złożył...

7. Nierozpakowywanie zakupów

Zdaniem wielu mężczyzn ich rola podczas zakupów kończy się wraz z wniesieniem ich do domu. Porozkładać produkty w odpowiednich miejscach, albo chociaż włożyć nabiał do lodówki? Zapomnij!

8. Zostawianie śmieci w różnych miejscach

Po co wyrzucać papierek po batonie do kosza, który znajduje się raptem metr dalej? Znacznie prościej jest zostawić go na stole. Podobnie jak zużyte chusteczki pod poduszką albo pojemnik po jogurcie na blacie.

Jak każdego dnia dbać o związek, nawet bez wielkich wyznań?

9. Zostawianie majtek i skarpet w spodniach

Część z nas ma niewątpliwą przyjemność wydobywania z kosza na bieliznę bardzo ciekawych kombinacji, szczególnie gdy facet rozbierał się tak, jak stał. Majtki i skarpety wciśnięte w spodnie? Robi się zabawnie szczególnie wtedy, gdy pozostaną niezauważone i w praniu zafarbują od innych ubrań...

10. Mycie zębów pod prysznicem

Coś dla prawdziwych mężczyzn ;-) Ku swojemu zdumieniu zastałaś niespłukane resztki pasty do zębów pod prysznicem? Faceci miewają różne ciekawe pomysły...

Czytaj więcej na temat związków i relacji

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)