Czy wiesz w jaki sposób poradzić sobie z gadulstwem kobiet?

Twoja kobieta gada, gada, gada, a tobie uszy puchną? Chyba niejeden mężczyzna ma ten problem codziennie w domu. Co możesz zrobić w takiej sytuacji?
/ 20.09.2010 13:03

Pozwól jej mówić. Staraj się również w miarę aktywnie uczestniczyć w jej monologu. Od czasu do czasu możesz znacząco chrząknąć, podnieść brwi, przechylić głowę. W ten sposób wyrazisz, że to co ona mówi dociera do ciebie.

Oczywiście jeśli nie chcesz, wcale nie musisz słuchać, ale dobrze jest od czasu do czas wtrącić jakieś słowo, na przykład: - doprawdy? - co ty opowiadasz? - nie mów? naprawdę tak było? - niesamowite! itp. itd. Niechybnie spowoduje to potok kolejnych słów, ale tym samym zyskasz dozgonną prawie wdzięczność swojej partnerki. Gdy już będziesz totalnie znudzony jej opowieścią, postaraj się wyczuć ten moment, kiedy będziesz mógł wejść jej w słowo i delikatnie zasugeruj, że masz na przykład ochotę coś zjeść.

Albo zasugeruj jej cokolwiek, co nie jest związane z jedzeniem. Być może ona, po godzinnym monologu przypomni sobie, że ma właśnie coś ważnego do zrobienia. To rzeczywiście trudne, ale kto powiedział, że bycie w związku jest łatwe? Koledzy ci to powiedzieli? Możesz być pewny, że gdy wypowiadali te słowa delikatnie mówiąc mijali się na sto tysięcy kilometrów z prawdą.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)