Czy wiesz jak zwrócić uwagę mężczyzny?

Faceci należą do wzrokowców i to właśnie twój wygląd podlega ich błyskawicznej ocenie, ale wbrew obiegowej opinii nie musisz wyglądać jak dziewczyna z rozkładówki pisemka dla dużych panów, aby facet zwrócił na ciebie uwagę.
/ 16.09.2010 19:43

Owszem, facetom podobają się tzw: ”super laski”, ale nie tak, jak przedstawiają to kolorowe magazyny dla Pań. Podobają się jako wizualny obiekt, którym można oczy nacieszyć. Od razu się wtedy robi weselej na duszy. I ciało jakieś młodsze... Gdy ty myślisz, że wszyscy wokół widzą twój lekki brzuszek, on w ogóle nie zwróci na to uwagi.

Gdy jesteś przekonana, że twój biust jest za mały, dla niego jego wielkość, będzie miała drugorzędne znaczenie. Uważasz, że twoje nogi są krzywe, a na udach pojawił się celulitis? Dla niego ta informacja będzie nic nie znaczącym fakcikiem.

Być może trafisz na swojej romansowej drodze, na pasjonatów idealnych figur i miłośników dużych biustów, ale uwierz mi, że tacy faceci to wyjątek. Ich ideałem kobiety jest pewna słynna pani ratownik, pracująca na nie mniej słynnej plaży, więc sama widzisz, że po takim facecie niewiele się możesz spodziewać. Może ci ewentualnie postawić drinka w pubie.

Przy pierwszym poznaniu, mężczyźni najczęściej zwracają uwagę na oczy, usta, dłonie, zapach kobiety, włosy. Ważny jest dla nich również sposób mówienia, sposób poruszania się, zachowanie, ogólna prezencja. I oczywiście to „coś” co sprawia, że jego serce na twój widok zacznie bić jak szalone. Niestety ostatni element - owe „coś” - się ma, albo się go nie ma.

Możesz oczywiście postarać zbliżyć się do ideału. Czy ci się uda? Nie wiadomo. Mężczyzn również niewiele obchodzi, czy jesteś ubrana zgodnie z najnowszymi trendami mody. Prawdę mówiąc mają to po prostu gdzieś. Także nie strój się i nie lataj po sklepach jak szalona w poszukiwaniu krzyku mody, ponieważ jest to działanie bezcelowe i pozbawione sensu. Zresztą, bądź kobietą i nie ubieraj się specjalnie dla faceta. Ubieraj się dla siebie, tak abyś czuła się wygodnie, nie zmieniaj dla niego swego stylu.

Nie przesadzaj również z wieszaniem na siebie różnych błyskotek jak i nakładaniem „tapety” na twarz. Pamiętaj we wszystkim umiar. Co za dużo to niezdrowo.

Zadbaj również o swoje dobre samopoczucie. Nic tak nie odstrasza facetów od kobiet, jak ich ponura mina, zgryźliwość, wiecznie nadąsanie i niezadowolenie ze świata. Faceci wprost uwielbiają jak kobieta tryska humorem i jest zadowolona z życia. Od czasu do czasu możesz opowiedzieć jakiś dowcip, ale uważaj, aby nie było to kawał seksistowski. Możesz być wzięta za wojującą feministkę.

Na facetów działa również tajemniczość i aura niedopowiedzeń, jaka otacza kobietę. Przy pierwszych spotkaniach, mów jak najmniej o sobie, rzucaj jakieś tropki małe, zostawiaj inteligentne ślady, niech za nimi podąża. Pamiętaj, że jeśli dowie się o tobie wszystkiego, uzna, że jesteś standardową kobietą, nie wartą jego zabiegów.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)