masaż, kobieta, medycyna alternatywna, relaks, odpoczynek/ fot. Fotolia.pl

Czy wiesz jak zrobić masaż erotyczny?

Masaż erotyczny to świetny pomysł na grę wstępną. Działa odprężająco i pomaga stworzyć namiętną atmosferę w sypialni. Krok po kroku wyjaśniam jak go zrobić.
/ 04.09.2010 21:05
masaż, kobieta, medycyna alternatywna, relaks, odpoczynek/ fot. Fotolia.pl

Zadbajcie o erotyczny nastrój w pomieszczeniu. Zapalcie zapachowe świeczki lub lampkę zapachową. Światło w sypialni powinno być przyćmione, w tym celu możecie np. postawić małą lampkę za łóżkiem. Możecie włączyć jakąś romantyczna muzykę. Warto zastosować zapachowe lampki z samodzielnie zrobionym olejkiem aromatycznym.

Przygotuj olejek zapachowy. Najlepsze składniki, które pobudzą wasze zmysły to: 4 krople ylang-ylang, 4 krople olejku z róży, 1 kropla olejku z trawy cytrynowej. Mieszamy je razem z odrobinką wody. Możesz dodać też zapachowe afrodyzjaki: 3 krople olejku z kolendry, 3 krople Petit Grain, 4 krople olejku z kwiatu pomarańczy, 4 krople wody.

Rozebrana partnerka kładzie się na brzuchu z rękami splecionymi pod brodą. Partner siada na jej pośladkach okrakiem. Zwilża ręce oliwką i posuwistym, delikatnym ruchem przesuwa dłonie od pośladków do karku. Wracamy delikatnie gładząc ciało po bokach.

Dla usunięcia napięcia mięśni pleców, wykonaj masaż okolic łopatek i ramion. Kolistymi ruchami masujemy miejsce tuż pod łopatkami. Warto rozsmarować kciukami mięśnie pod łopatkami i przy kręgosłupie w odcinku piersiowym. Teraz przesuń się do ramion. Mocno rozetrzyj mięśnie kciukami mięśnie ramion, przesuwając się do karku i szyi. Pamiętaj, aby kark rozmasowywać od dołu w stronę podstawy czaszki. Nie spiesz się, do kolejnych partii ciała przechodzisz dopiero, gdy ciało będzie rozgrzane a mięśnie miękkie.

Masuj teraz uda i pośladki. Posuwistymi ruchami przesuwaj się od kostek przez uda do pośladków. Pośladki masuj kolistymi ruchami, zaciskając i rozsuwając. Nie dotykaj na razie wewnętrznej części ud i pośladków.

Przejdź teraz do masażu przedniej strony ciała. Partnerka kładzie się na plecach. Partner masuje jej piersi kolistymi ruchami według wskazówek zegara dla piersi prawej i w odwrotną stronę dla lewej. Chwyć obie piersi i oddalaj je i zbliżaj. Możesz także szczypać delikatnie sutki. Masaż piersi powinien trwać minimum 20 min. Od piersi przesuń ręce w górę do szyi i wymasuj posuwistymi ruchami delikatnie szyję, po czym zjedź przez zewnętrzną cześć piersi po bokach do bioder.

Zanim przejdziesz do sedna, możesz odwlec tę chwilę i wykonać masaż stóp. Zacznij od rozmasowania kciukiem kolistymi ruchami wgłębienia przy palcach. Uciskaj duży palec u stopy. Potem zrób to samo z śródstopiem i piętami. Na stopach znajdują się punkty seksualnej stymulacji. Wierzch stóp gładź od palców w kierunku kostek.

Trzymając w górze nogę partnerki, zjedź teraz w dół do kroku. Nie dotykaj na razie sromu - warto, aby podniecenie narastało powoli, więc kieruj się zasadą: "Po nitce do kłębka". Muskaj delikatnie dłońmi wewnętrzną stronę ud i pachwiny oraz czułe dla kobiet miejsce - wzgórek łonowy.

Teraz UWAGA! Delikatnie zwilż palce oliwką, rozchyl nogi partnerki dość szeroko. Kostkami palca wskazującego i środkowego ugniataj zewnętrzne wargi sromowe. Ruchy wykonuj w górę i w dół oraz na boki, tak aby lekko uciskać łechtaczkę. Przesuwaj się od wzgórka łonowego w dół do wejścia do pochwy.

Jeśli to kobieta wykonuje masaż: ujmuje członek zwilżonymi olejkiem dłońmi i pociera członek równomiernie od nasady ku górze i od góry ku nasadzie (wyobraź sobie, że wałkujesz w dłoniach patyk, aby rozpalić ogień). Na początku należy masować delikatnie, potem stopniowo zwiększać ucisk i tempo ruchów. Pamiętaj jednak, że to dopiero gra wstępna, więc jeśli zobaczysz, że partner za bardzo się podniecił, przerwij masaż i zajmij się pocałunkami. Gdy podniecenie opadnie, przejdźcie do sedna. Miłej zabawy w sypialni! ;)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)