Czy wiesz jak powiedzieć mężowi, że będziecie mieć dziecko? fot. Czy.wieszjak.pl

Czy wiesz jak powiedzieć mężowi, że będziecie mieć dziecko?

Ciąża nieplanowana jest wielkim zaskoczeniem w naszym życiu. Jak poinformować współmałżonka, że zostanie ojcem tak, aby był szczęśliwy.
/ 27.09.2010 10:25
Czy wiesz jak powiedzieć mężowi, że będziecie mieć dziecko? fot. Czy.wieszjak.pl

Jeżeli zareaguje nie po twojej myśli, bądź dla niego wyrozumiała. Dla mężczyzny wiadomość o dziecku to większy szok niż dla ciebie. Pozwól mu ochłonąć nawet kilka dni. Z czasem przyzwyczai się do myśli, że już za 9 miesięcy pojawi się w waszym domu nowy człowiek:)

Każda kobieta zna na swój sposób męża i mniej więcej wie, jak może zareagować na taką wiadomość. Czasem warto z zaskoczenia poinformować go telefonicznie i wykrzyczeć do słuchawki, że zostanie ojcem a ty jesteś najszczęśliwsza w życiu z nim.

Nie każdy facet może się ucieszyć na taką wiadomość, więc wcześniej najlepiej się dobrze zastanów jak mu to możesz powiedzieć, aby się z tego powodu bardzo ucieszył i cię wspierał z całych sił. Jeśli twój mąż reaguje na wszelkie niespodzianki bardzo emocjonalnie, nie polecam powyższego sposobu. Zrób to w spokojniejszy sposób, np. przygotuj romantyczną kolację lub po prostu przytul się do niego wieczorem i wyszepcz mu to lub połóż jego rękę na swoim brzuchu i spojrzyj na niego znacząco.

Jeżeli nie jesteś w stanie sama mu tego powiedzieć, poproś o pomoc najbliższą rodzinę w przekazaniu tej cudownej nowiny.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)