fotolia, seks

Czy wiesz jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Zapewne wielu z Was myśli, że gdy jego partnerka mówi, że doszła do orgazmu, to tak jest. Nic bardziej mylnego! Podejrzewam, że 90-95% kobiet udawały przynajmniej raz, że mają orgazm. Wszystko przez nieumiejętne pieszczoty i niedocenienie pewnego punktu.
/ 08.09.2010 12:41
fotolia, seks

Od czego zacząć? Jeżeli jest to Twoja stała partnerka, to myślę, że wiesz najlepiej co jej sprawi przyjemność przed grą wstępną, np. kąpiel przy świecach, romantyczna kolacja. Natomiast jeśli chodzi o partnerki na jedną noc to bez owijania w bawełnę należy przejść do gry wstępnej.

Gra wstępna powinna rozpalić Ciebie oraz partnerkę do czerwoności - uprawiajcie seks oralny, pieść jej łechtaczkę - to jest najważniejsze!

Po namiętnej grze wstępnej stosujcie jakieś niesamowite pozycje przy których czujecie się jak Bogowie seksu :)Przy tym wszystkim nie przestawaj szybkimi ruchami pieścić jej łechtaczki! Pieszczenie łechtaczki to klucz do sukcesu w dziedzinie kobiecego orgazmu. To od niej zależy czy kobieta go osiągnie czy nie. Orgazm pochwowy to mit! Wszystko zależy od tego jak bardzo pocierana, pieszczona jest łechtaczka! Spróbuj i się przekonaj. 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/24.03.2014 13:32
Mój chłopak w łóżku był przeciętny, do czasu aż zażył tabletki na poprawę sprawności seksualnej, które zwyciężyły w tym teście http://suplementy.waw.pl/mezczyzna/jak-doprowadzic-kobiete-do-orgazmu.html - dzięki nim udało mu się doprowadzić mnie do orgazmu i to od razu dwa razy :)!! Jest mega, a ja zawsze nie mogę się doczekać seksu z nim ;)
/24.12.2013 07:35
że 99 procent mężczyzn nie ma pojęcia jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Przeciętny mężczyzna nie wie jak przedłużyć stosunek, brakuje mu umiejętności jak być dobrym kochankiem. Ponieważ o tym jak być dobrym w łóżku nie dowiemy się od rodziców, ani z filmów dla dorosłych, warto nauczyć się dawać kobiecie całą rozkosz na jaką zasługuje. Zobacz tutaj perfekcyjnykochanek.pl
/06.02.2013 22:44
Ja miałam dosyć długo problem z orgazmem. W końcu postanowiłam coś z tym zrobić i poszukałam preparatu "wspomagającego". Nie ma wielkiego wyboru, zdecydowałam się na spray obkurczający pochwę i potęgujący doznania, nazywa się Sexciteme http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-1706-Sexciteme-spray-obkurczajacy-pochwe-Hit-.html - jestem bardzo zadowolona :)
POKAŻ KOMENTARZE (2)