makijaż, różowe usta, lizak fot. Fotolia

Czy wiesz co należy zrobić przed pierwszą randką?

Umówiliście się na randkę z nowo poznanym przystojniakiem? Świetnie! Ważne, żeby podczas spotkania nie dać plamy i co najważniejsze, wiedzieć z kim ma się do czynienia. Oto co koniecznie powinnaś zrobić przed randką.
/ 16.09.2010 20:06
makijaż, różowe usta, lizak fot. Fotolia

Zanim napniesz swój łuk i trafisz go strzałą, upewnij się, czy aby twój obiekt westchnień warty jest nieprzespanych nocy, opuchniętych oczu, oraz wysokich rachunków za telefon. Jeśli jest to możliwe dowiedz się czegoś o nim. Przejrzyj różne portale społecznościowe typu Nasza Klasa, Facebook, może trafisz na jego profil i dowiesz się kilku rzeczy. Być może okaże się, że twoje marzenie tak naprawdę jest męską szowinistyczną świnką. Lepiej się rozczarować wcześniej.

Wiele się również możesz dowiedzieć z bezpośredniej z nim rozmowy. Ot przypadkowe spotkanie, nic zobowiązującego. Informacje te pomogą ci utkać misterny plan uwiedzenia.

Staraj się przed randką nie zdradzać, że ci na nim zależy. Pamiętaj, że gdy on zauważy, iskrę w twoim oku, będzie prawdopodobnie popisywał się przed tobą. Chyba niejednokrotnie byłaś świadkiem męskiego, godowego tańca. Faceci wówczas zachowują się jak słoń w składzie porcelany. Nie przejmuj się tym. Owszem niekiedy jest to żałosne, ale bywa również urocze. To zależy po prostu od tego, jak na to spojrzysz.

Kilka dni przed randką wybierz się na zakupy. Strój jest nieodłącznym elementem uwodzenia. Nic tak nie działa na facetów jak szpilki, minispódniczka i wydatny dekolt. Musisz być tylko ostrożna z dozowaniem tych wizualnych przyjemności, ponieważ możesz zostać uznana za kobietę, która szuka faceta na jedną noc. Taką rozrywkową panną. W taki sposób możesz ubierać się od święta.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/04.01.2012 11:59
durny artykuł