Prezenty na kredyt - Polacy biorą pożyczki przed świętami fot. Fotolia

Co kupić pod choinkę ukochanemu mężczyźnie?

Jak co roku zaczynamy buszowanie po sklepach w pogoni za gwiazdkowymi prezentami. I, jak co roku, albo od dawna wiemy, czym zaskoczyć ukochanego czy męża, albo – wręcz przeciwnie – prawie wyrywamy sobie włosy z rozpaczy. Bo co kupić? Znowu skarpetki, znowu bokserki, znowu krawat? Czy On będzie zadowolony? Oto nasze inspiracje dla wciąż poszukujących i niezdecydowanych kobiet.
/ 30.05.2019 23:08
Prezenty na kredyt - Polacy biorą pożyczki przed świętami fot. Fotolia

W zasadzie sprawa powinna być prosta – wszak własnego męża z reguły znamy na wylot. To samo dotyczy innych, bliskich nam mężczyzn - ojca, brata, chłopaka. Ale właśnie dlatego, czasami brakuje nam już dystansu, aby znaleźć coś naprawdę wyjątkowego, czego nasz ukochany nigdy by się nie spodziewał, a jednocześnie, co byłoby "spełnieniem jego najskrytszych marzeń".

Najlepsze dla mężczyzny... sportowca

Jeżeli On lubi sport, a na co dzień nie ma za bardzo czasu, aby chodzić na mecze, z pewnością doceni karnet na mecze. I nie ma znaczenia, czy jest to mecz siatkówki, piłki nożnej, czy jakiejś innej. Najważniejsze, aby byłaby to dyscyplina, którą się pasjonuje! Taki karnet dodatkowo stanie się w jego oczach symbolem Twojej pełnej akceptacji dla jego porywających zainteresowań. Przy okazji pozbędziesz się go z kanapy, przestanie na niej chrupać chipsy, krzyczeć wniebogłosy "goooooooooool!", albo "spalony, do diabła!", no i nie będzie zapraszał kolegów na piwo przed telewizorem. Same plusy.

Zobacz też: Jak modnie i szykowanie ubrać się w święta?

Jeżeli Twój mężczyzna aktywnie uprawia jakąś dyscyplinę, np. jego, oczywiście drugą, miłością jest koszykówka, możesz zaryzykować i zamówić dla niego spersonifikowaną koszulkę z jego zdjęciem i napisem "Mistrz Świata", tudzież jakiś inny Mistrz. Wiadomo, że we wszystkim jest mistrzem, co do tego nie ma wątpliwości.

Przeczytaj: Jacy powinni być idealni rodzice chrzestni?

Prezenty dla mniej aktywnego mężczyzny

Dla mniej aktywnego męża, ojca, chłopaka czy brata możemy pomyśleć o ekstra gadżetach komputerowych. Mało kto obecnie żyje bez tego urządzenia i przy szybko zmieniających się trendach, na pewno łatwo znajdziemy coś niesamowitego, np. superszybką klawiaturę o tysiącu funkcji, klawiaturę gumową, bezprzewodową myszkę w kształcie samochodu sportowego, czy jakąś nową, ekstra grę, np. konsolę do gier Wii. To urządzenie akurat pociąga nie tylko mężczyzn, ale i całe rodziny, choć to spory wydatek.

Prezenty dla konesera dobrych trunków

Natomiast jeśli mamy w domu konesera dobrych trunków poszukajmy albo coolera na butelkę i kieliszki lub ekskluzywnego zestawu do wina. Można też kupić po prostu voucher na degustację whisky, koniaku i cygar. Pamiętajmy jednak, że w przypadku tego typu prezentów musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 300 - 400 zł.

Prezenty dla ekologicznego mężczyzny

Mężczyznom bardziej „eko”, a przy tym ceniącym sobie swoistą oryginalność, proponujemy podarować... drzewo. Tak, tak – przecież każdy mężczyzna powinien posadzić w swoim życiu jedno drzewo. Kupmy mu więc zimą np. drzewko bonsai. To fajne preludium do pielęgnacji dębów sadzonych własnymi rękami!

Przy tym wszystkim pamiętajmy jednak, że najważniejsza jest intencja. Być może, po 20 latach małżeństwa, najcudowniejszym prezentem gwiazdkowym okaże się jakieś Wasze wspólne zdjęcie, które zatrzymało magiczny moment i kawałek miłosnej historii... Mężczyźni naprawdę bywają sentymentalni, nawet jeśli tego nie umieją okazać. Teraz, po latach, zdjęcie oprawione w niekonwencjonalną ramkę może ożywić nieco wyblakłe wspomnienia i sprawić nieskończenie więcej radości, niż niejeden wymyślny i kosztowny prezent.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/03.12.2012 14:17
kupiłam nam wspólny prezent-weekend w Pałacu Galiny na Warmii. Nietuzinkowy prezent, dzięki któremu pobiedzimy razem
/30.11.2012 14:53
Polecam[b] DRZEWO GENEALOGICZNE[/b], cudowny prezent na każdą okazję. Obraz ten można też wykorzystać jako [b]miejsce na zdjęcia z cudownych chwil lub zdjęcia z pierwszego roku życia dziecka.[/b] http://allegro.pl/drzewo-genealogiczne-pierwszy-rok-zycia-dziecka-i2833893791.html kontakt j.cwiklinska@onet.pl [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12aa39bcef1507b8.html][IMG]http://images49.fotosik.pl/1717/12aa39bcef1507b8m.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/865d5ffed9ba30d7.html][IMG]http://images36.fotosik.pl/297/865d5ffed9ba30d7m.jpg[/img][/URL]
/05.11.2012 12:47
Jesli w tym roku już zaczynacie myslec o idealnym prezencie to polecam zajrzeć na WyjatkowyPrezent.pl Tu moc pomysłów na prezenty.
POKAŻ KOMENTARZE (1)