Aktualny ideał faceta - 3 typy!

Jaki jest aktualny ideał mężczyzny? Mięśniak, badboy, młody ambitny z korporacji, a może hipster? Zobaczcie 3 typy facetów, których każda z nas chciałaby mieć!

Jaki jest aktualny ideał mężczyzny? Mięśniak, badboy, młody ambitny z korporacji, a może hipster? Zobaczcie 3 typy facetów, których każda z nas chciałaby mieć!

Aktualny ideał mężczyzny - 3 typy!

Fot. Fotolia

Jacy mężczyźni przykuwają uwagę kobiet? Okazuje się, że hipsterzy, o których tyle się mówiło, czy ostatni trend - bad boye, wcale nie cieszą się największą popularnością. Według researchu przeprowadzonego przez portal ZaadoptujFaceta.pl, najbardziej pociągający są: artyści, ambitni i umięśnieni panowie!

3 typy idealnego faceta:

ARTYSTA

Aktualny ideał mężczyzny - 3 typy!

To specyficzny i wyjątkowy typ faceta. Nikt do końca nie rozumie, co robi, mimo że wydaje się być cały czas zajęty. Nie przywiązuje wielkiej wagi do wyglądu, ale jakimś cudem zawsze wygląda fajnie. Stylu dodaje mu nieodłączna, przerzucona przez ramię teczka lub tuba skrywająca jego arcydzieła. Pełen tajemnic skryty introwertyk będący w tym samym czasie skromny i przekonany o swojej wyjątkowości. Choć nikt nie wie dlaczego – to działa na dziewczyny!

Artystę spotkasz w jego naturalnym środowisku – na Krakowskim Przedmieściu, w okolicy Akademii Sztuk Pięknych – jego drugiego domu. Po częstych wizytach w Muzeum Sztuki Nowoczesnej przesiaduje w kawiarni MSN, gdzie kontempluje sztukę i zachwyca się najnowszymi artystycznymi wydawnictwami z tamtejszej księgarni. Gdy nadchodzi noc, lubi wybrać się na drinka – w końcu artysta też człowiek! Kiedyś bywał w Planie B, ale od kiedy klubokawiarnia stała się zbyt mainstreamowa, wybiera inne miejsca. Lubi łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego często odwiedza PardonToTu lub DZiKa, żeby posłuchać koncertu alternatywnego francuskiego zespołu lub potupać nóżką w rytm bałkańskich rytmów.

Gdy spędza wieczory w domu, artysta ogląda na TVP Kultura wywiady z ludźmi ze świata sztuki lub wkręca się w niszowe kino skandynawskie. Fan serialu Fargo, nawiązującego do filmu wielkich braci Coen. Telewizję uważa raczej za rozrywkę dla „zwykłych” ludzi, dlatego programy typu Mam Talent ogląda jako eksperyment socjologiczny, nie formę rozrywki.

#Artysta – chcesz go poznać? Pomogą powiązane tagi: #fotografia, #outsider, #francuski, #boho, #balonem, #pisarstwo, #słownikiem, #alkoholczęsto, #gotowanie, #instrukcjaobsługi

AMBITNY

Aktualny ideał mężczyzny - 3 typy!

Zadbany, w dobrze skrojonym garniturze i z nienaganną modną fryzurą. Sprawia wrażenie ustawionego faceta – inwestuje w wygląd i wie, gdzie się pokazać, żeby zostać dostrzeżonym. Ponieważ jest na początku drogi do sukcesu, prawdopodobnie wciąż mieszka z rodzicami, a na spotkania biznesowe dojeżdża… tramwajem.

Spotkasz go w BąTą – w ciągu dnia na lunchu, a po zmroku ze znajomymi, z rozwiązanym krawatem i z kieliszkiem prosecco. Lubi zwracać na siebie uwagę, więc na pewno od razu go zauważysz! Do domu wraca nocnym, na taksę szarpnie się tylko wtedy, kiedy podryw okazał się owocny i nie wraca sam.

Jego wzorem jest twardy i bezkompromisowy Frank Underwood. W wolnych chwilach lubi oglądać serial Suits, wyobrażając sobie, że już niedługo stanie na czele międzynarodowej korporacji. Chociaż wciąż opowiada o swoich miłosnych podbojach, najchętniej chciałby się zakochać i spędzać weekendy oglądając Chirurgów ze swoją dziewczyną.

To Twój typ? Znajdziesz go w wpisując #ambitny lub tagi: #rycerskość, #pracowity, #komunikacjąmiejską, #kuchniadomowa, #intelektualista, #menedżer, #badboy, #uwodziciel, #ekstrawertyk

UMIĘŚNIONY

Aktualny ideał mężczyzny - 3 typy!

Jego motto to „Najpierw masa potem rzeźba”. W ciągu dnia spotkasz go na siłce. Wylewa z siebie ostatnie poty podczas treningu CrossFitu, prędzej w małej, osiedlowej sali niż w sieciówce przeznaczonej dla ludzi z korpo. Po wszystkim, czasem skoczy na solarium, chociaż nikomu się do tego nie przyzna. Choć ćwiczenia to sens jego życia, koktajle białkowe to nie jedyne koktaje jakie w siebie wlewa. Raz w tygodniu mięśniak zamienia się bowiem w casanovę i rusza na rajd po najgłośniejszych klubach.

Wieczór zaczyna w Pijalni Wódki i Piwa, a po kilku szotach bryluje na parkietach okolicznych klubów. Zabawę najczęściej kończy podrywając dziewczyny o platynowych włosach i rozmazanych oczach.

Jest fanem wszelakich reality show. Zna cały skład Ekipy z Warszawy i chętnie sam zgłosiłby się do nowej edycji. Jeżeli to mu nie wyjdzie, mógłby zostać przystojnym i umięśnionym detektywem, rozwikłującym najtrudniejsze miejskie zagadki, niczym bohaterowie CSI Miami. Choć lepiej mu nie przeszkadzać, kiedy wkręci się w odkodowany mecz na Canal+, mięśniak to w głębi duszy poczciwiec, który nie skrzywdziłby muchy.

Zainteresowana? Znajdź go wpisując #umięśniony lub tagi: #masaże, #namotorze, #znatrętnąex, #opalenizna, #sportowy, #kuchniapolska, #zpluszowymmisiem, #electro, #szybcyiwściekli, #imprezowicz

Zgadzacie się Dziewczyny, a może to kompletnie nie Wasze typy?

Zdjęcia: Fotolia

Opracowanie: Clara Bizien z ZaadoptujFaceta.pl. W oparciu o materiały prasowe ZaadoptujFaceta.pl

Czytaj też: Dał żonie prezent – wziął udział w symulacji porodu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/26.06.2015 12:14
byłam w związku a "artystą" (zakochanym w sobie )kilka lat i nigdy więcej ! wielki malarz ,nic nie robił nie pracował ,pił palił i czekał aż mu manna z nieba spadnie,i oczywiście wszystkie takie zachowania usprawiedliwiał tym że jest ARTYSTĄ a im wolno wszystko ,jedna wielka TOKSYNA ,głupia byłam i tyle ,teraz po kilku spotkaniach bym go kopnęła w to leniwe DUPSKO,Artyści są fajni na scenie albo wernisażach ale nie jako partnerzy !