5 rzeczy, o które nigdy nie powinnaś prosić swojego partnera (męża też nie)

Każesz mu wybierać między tobą a jego matką? Tylko nie to. Zobacz, co może zrujnować wasz związek.


4. Zmuszać do zrezygnowania z kumpli
Nie przepadasz za najlepszym przyjacielem swojego mężczyzny? Denerwuje cię, że regularnie chodzi na mecze z kumplami? Facet potrzebuje kontaktu z innymi mężczyznami, jak ty rozmów z przyjaciółką. Nawet jeśli kocha cię nad życie i jesteś dla niego najważniejsza, musi mieć możliwość przebywać też w innym towarzystwie. Bez ciebie. To zdrowe dla związku i relacji. Jeśli będziesz próbowała go odciąć od kumpli, nic dobrego z tego nie wyniknie. Jeśli masz problem z proporcjami - on poświęca więcej czasu innym niż tobie, to oczywiście warto o tym porozmawiać. To są podstawy związku i dla obojga powinno być jasne, gdzie są granice.
To samo dotyczy jego pasji. Postaraj się nie ograniczać jego zainteresowań. Dzięki nim jest, jaki jest. Oczywiście tu znów kluczowa jest równowaga - jego pasja nie powinna negatywnie wpływać na wasze życie rodzinne i intymne.
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/01.05.2019 23:06
Z tym ogladaniem sie za innymi kobietami to sie nie zgodze, ale mowa o typowym ogladaniu sie a nie zwyklym spojrzeniu, ktore trwa sekunde albo dwie. Jesli facet sledzi kobiete wzrokiem a pozniej jeszcze obraca sie i nadal sie za nia gapi to czy to jest normalne? Nie sadze, jak ja mam sie wtedy czuc? A bylam w takiej sytuacji, jak rowniez bylam w innej sytuacji, kiedy siedzialam z kolegami i zaden z nich nawet nie zwrocil uwagi na inne kobiety przechodzace obok, bo zajeci byli moim towarzystwem. Wiec jak to jest, ze jedni faceci nawet nie zauwazaja innych kobiet podczas gdy inni bezczelnie ogladaja sie za innymi, nawet gdy sa w towarzystwie swojej dziewczyny?
/01.05.2019 22:22
Snow głupoty piszesz :P Ja wymagam of mojego faceta żeby pomagał mi w domu z codziennymi obowiązkami. Pogadałam z nim szczerze, że denerwuje mnie to jak po pracy siada do komputera i gra podczas gdy ja muszę ugotować, pozmywać po obiedzie, umyć podłogę, wstawić pranie. Obiecał poprawę i jest na prawdę dużo lepiej . Wiadomo,że spojrzy na inne dziewczyny czasem mi powie : "Patrz ładną koszulkę ma ta dziewczyna" "Fajny kolor włosów" "Może częściej chodź w rozpuszczonych włosach, ta dziewczyna fajnie tak wygląda" i serio nie oznacza to,że chce ją przelecieć. Mam szwagierkę, która jest chorobliwie zazdrosna o wszystko i wszystkich i szwagier nawet "cześć" sąsiadce czy koleżance ze szkoły nie może powiedzieć i serio nie wygląda to dobrze...bez przesady . Kwestia zaufania to najważniejsza kwestia w związku ...mnie też zachowanie teściowej wkurza i mówię o tym mojemu ale w życiu bym mu nie kazała wybierać. Jakbyśmy się dziewczyny czuły jakby nam tak faceci kazali wybierać.
/01.05.2019 10:39
Według artykułu najlepiej nic nie wymagać od faceta, a uwagę można mu zwrócić dopiero jak inną kobietę poprosi o numer telefonu... ta jeśli poprosi to od razu przyleci Ci o tym powiedzieć. Co za głupoty