związek geyowski....

napisał/a: tobio 2009-03-11 23:11
HM nie jest łatwo być innym..w dzisiejszej dobie życia i czasach być geyem to jest normalne..ale czy ktos pomyślał,że tacy jak ja cierpią kochamy tak samo i zyjemy tak samo.ranimy się i kochamy....jestem starszym choć myślę że wiek w miłości nie ma znaczenia a uczucie, Ja mam 45 lat a mój partner 22. większość zada sobie pytanie co taki młody robi z takim jak ja starszym...hm morze to dziwne ale kocha mnie a ja jego uczymy się życia jak każdy z was....są problemy ale wiem jedno łączy mnie i jego coś co inni mówią jedność rozmawiamy i rozwiazujemy problemy razem jesteśmy ze sobą jak przystało na parę na dobre i złe,ciekawe jak to jest że w naszym kraju co polska się zwie jest tyle zła i nie nawiści.ludzie ranią sie i na co dzień krzywdzą.O co chodzi czy w nas nie ma już wiary ach zapomniałem jesteśmy religijni w tym to jetesmy dobrzy.ha ha ......
napisał/a: ~gość 2009-03-11 23:16
Gardze takimi jak ty ! pisze to z calą odpowiedzialnoscia ci sie to podoba czy nie...
napisał/a: Zakk 2009-03-12 00:20
nie rozumiem tylko do końca do czego pijesz w tym poście tobio.
Polska jest mało tolerancyjnym krajem, ciągle zbyt konserwatywnym i i zamkniętym na "nowości ze złego zachodu". Zawsze byli i homo i hetero, ale stare babcie myślą że Ci homo to dopiero z unią europejską powstali. I będą jechać, bo to takie nieetyczne, niezrozumiałe i złe dla nich. I nie tylko stare babcie, ci młodzi i średni też. Bo ten kraj jest taki i jeszcze przez jakiś czas będzie, a ciągnie się to już od średniowiecza więc nie rozpaczaj tylko ciesz się życiem, kochaj i bądź kochany. Albo przeprowadź się np do Holandii. Tam jest luźniej niż tutaj. Byłem tam pół roku na stażu i poznałem trochę ten kraj.
Dla mnie bądź gejem, Twoje preferencje seksualne nie mają dla mnie znaczenia, więc nie rozumiem o co to halo. Jest ważne jakim jesteś człowiekiem. Lubisz młodszych, ok. Byle nie za młodych. I dla mnie wszystko jest ok, ale gdyby jakis facet się zaczął kręcić za moim tyłkiem, to bym się wkurzył. Odruch fizycznie obronny.
Więc pociesz się że jednak tendencja się zmienia i jest coraz więcej ludzi, którym Twoja orientacja seksualna jest zwyczajnie obojętna i będą Cię poprostu oceniali za to kim jesteś.
Nie mieszaj w to religii i nie nazywaj religią kulawych bab, dewotek i niedzielnych katolików, bo tacy najczęściej mają takie zachowania.Tylko że żaden z nich nie wpadnie na to, że to Bóg stworzył tak Ciebie, jak jego.
napisał/a: no name 2009-03-12 03:51
darekf, mnie nie przebijesz, ja gardze wszystkim co sie rusza... hiehie

tobio, co to jest HM?

Jedyne pytanie jakie zadałeś, to dlaczego jest tyle zła i nienawiści...

to proste... bo nic innego nie ustnieje... nic poza tym nie istnieje... i nie wyjeżdżaj mi o miłości itp, bo się zzygam... szkoda laptopa...i tak źle się czuje...

ja tez jestem inny, ale w porównaniu do takich niemot, potraie walczyć i napierniczać wszystko co mnie wkurzy lub wejdzie w drogę, albo po prostu zlewac na to...ostatnio wybieram tą ostatnią opcje i wszystko mam w dupie (może nie powinienem uzywac tego zwrotu piszac do geja, ale mam w dupie cały ten świat) jedyna rzecz jaką kiedykolwiek jakkolwiek chciałem... okazała się iluzją...

Albo naucz się bić, albo naucz się zlewac na rzeczy, inaczej sobie na tym świecie nie poradzisz, bo tu kazdy konflikt najlepiej rozwiązuje się agresją... a jak nie masz agresora, czy dobrej floty...to naucz się zlewac na nienawiść itp. i prywatne wycieczki o Polsce...byłeś gdzie indziej, jest jeszcze gorzej... a co do religii i wiary... to i przestań się nabijac z mojego Boga...i tego, że w niego wierze... bo mu wyslę sms i zrobi ci z tej - i tak wysłużonej - pupy , jesień średniowiecza..a on to potrafi...
napisał/a: ~gość 2009-03-12 06:35
Jeśli chodzi o to zło i nienawiść(słowa mocno nadużyte) to jak mamy takie przypadki jak w UK gdzie jak się ostatnio dowiedziałam parze dziadków (ale jeszcze nie takich starych, obojgu było jeszcze trochę do 60-tki) odebrano dzieci bo uznano ich za starych do wychowania i przeznaczono pod opiekę parze homoseksualnej tylko w imię tolerancji lub zabranianie wystawiania Romea i Julii bo reprezentuje zbyt heteroseksualny model rodziny to szczerze mówiąc przestaje mnie dziwić postawa polaków.
Aha, nienaskakuj na Polskę. W Anglii możesz dostać pozew za rasizm jak tylko powiesz nie myjącemu się afroamerykaninowi żeby zadbał o higienę, albo jakiś pseudomuzułmanin może Cię podpalić za to że wyznajesz inną religię (o przypadkach zabijania własnych córek niewspomnę) i będzie sobie hacał na wolności, bo prawo mu gwarantuje zachowanie "własnych praw i obyczajów". Trochę dystansu najlepiej do wszystkiego.

PS. W jakim celu ta dyskusja?
napisał/a: ~gość 2009-03-12 08:34
tobio, ja nie mam nic przeciwko Wam. Żyjcie sobie jak chcecie. Najważniejsze abyście starali sie być dobrymi ludźmi i nikogo nie krzywdzili.
napisał/a: ~gość 2009-03-12 10:25
Natalina1989 napisal(a):tobio, ja nie mam nic przeciwko Wam. Żyjcie sobie jak chcecie. Najważniejsze abyście starali sie być dobrymi ludźmi i nikogo nie krzywdzili.


Taaaa ale gdy oni każą akceptować na sile swoje wartosci jest nieciekawie, niech sobie swoje hejostwo zostawia tylko do siebie i noralnie zyja nie narzucajacc sie nikomu, inaczej zawsze bedziemy na sciezce wojennej a tak kazdy bedzie zyl swoi zycie i nie bedzie wtracac sie do 2 strony ;)
napisał/a: ~gość 2009-03-12 10:28
darekf, zgadzam się z Tobą. Ale nie możemy wszystkich wrzucać do jednego worka, prawda? To są normalni ludzie, którzy mają tak jak inni prawo, żeby żyć jak chcą.
napisał/a: Monini 2009-03-12 10:40
tobio napisal(a):Ja mam 45 lat a mój partner 22

juz nie wnikajac w Wasza orientacje, zwiazki z taka roznica wielku miedzy partnerami zawsze dziwily i beda dziwic, nie ma co w tej kwestii narzekac...
napisał/a: ~gość 2009-03-12 11:41
Dla mnie homoseksualizm jest poważnym zaburzeniem psychicznym(gdzieś tam w wydarzeniach z przeszłości można znaleźć przyczynę) i to się zwyczajnie powinno leczyć. Wiec do lekarza ****** a nie rodziny zakładać ********.
Aha żeby nie było że piszę ot tak sobie. Ja życie bacznie obserwuje i wyciągam wnioski a dwa lata temu byłem na seminarium poświęconym homoseksualizmowi i tam miałem okazję usłyszeć co na ten temat mają do powiedzenia specjaliści z całej Polskie(psycholodzy, lekarze itp).
Tak więc powtarzam leczyć się a nie chore patologie promować (jeszcze by bezczelnie rodziny zakładali i dzieci adoptowali ).
Brzydzę się tym ble
napisał/a: ~gość 2009-03-12 11:50
don Corleone, to Ty powinieneś się leczyć. Nie masz prawa nikogo tu wyzywać.
napisał/a: ~gość 2009-03-12 11:58
Natalina1989 proszę, nawet się poprawiłem


Natalina1989 napisal(a):Najważniejsze abyście starali sie być dobrymi ludźmi i nikogo nie krzywdzili.


Ależ właśnie krzywdzą. Właśnie przez takie posty jak ten które promują takie związki, wielu o tym czyta, wczuwa się w ich problemy i wydaję im się że to jest normalne. A nie jest