To dziwne ;|

napisał/a: Aneciaa__ 2008-10-03 22:58
siemka. mam peweim problem. spotykam sie z kolesiem o 3 lata starszym ode mnie juz chyba 4 miesiące a nawet nie pocalowal mnie z jezyczkiem.. Zachowujemy sie tak jakbysmy byli ze sobą ale nie jesteśmy . On bardzo mi sie podoba ale obawiam sie ze on niczego wiecej ode mnie nie chce niz przyjazn i takie spotykanie sie zalezy mi na nim ale chyba dluzej nie moge czekac .. Kumpelki radzą mi bym zostawila go i zaczeła z innym. Boje sie ze teraz to skończę a pozniej bede zalowac co o tym sadzicie?
napisał/a: ~gość 2008-10-03 23:05
Aneciaa__, Porozmawiaj z nim to bedziesz wiedziec
napisał/a: Aneciaa__ 2008-10-03 23:09
Cczarnula napisal(a):Aneciaa__, Porozmawiaj z nim to bedziesz wiedziec


no to co mam mu powiedziec?
napisał/a: ~gość 2008-10-03 23:18
no spytaj go jak się na was zapatruje, czy w końcu jesteście ze sobą czy nie. ile masz lat? bo post mi trąci nastoletnim wiekiem ;)
napisał/a: Aneciaa__ 2008-10-03 23:31
vanilla napisal(a):no spytaj go jak się na was zapatruje, czy w końcu jesteście ze sobą czy nie. ile masz lat? bo post mi trąci nastoletnim wiekiem ;)

ja mam 15 a on 18 .. zapomnialam napisac ze spotykamy sie raz w tygoniu albo czasem dwa ;|
napisał/a: ~gość 2008-10-04 10:59
a spotykacie się że tak powiem regularnie, czy tylko jeśli któreś zadzwoni do drugiego żeby się umówić? może on Cię traktuje jako dobrą kumpelkę na wypady. chodzicie za rękę czy jest tylko buzi na przywitanie? bo jesli tylkko cmok, to wg mnie jestescie dopiero na drodze do związku ;) jakieś wyznania były?
napisał/a: Aneciaa__ 2008-10-04 11:45
vanilla napisal(a):a spotykacie się że tak powiem regularnie, czy tylko jeśli któreś zadzwoni do drugiego żeby się umówić? może on Cię traktuje jako dobrą kumpelkę na wypady. chodzicie za rękę czy jest tylko buzi na przywitanie? bo jesli tylkko cmok, to wg mnie jestescie dopiero na drodze do związku ;) jakieś wyznania były?

no spotykamy sie zawsze raczej w niedziele .. inne dni odpadają bo on nie moze albo ja .. (on w tym roku bedzie pisal mature i chodzi na jakies zajecia ;p a ja gram w kosza ;p) na spotkaniu jest tylko smok w usta na przywitanie .. jak siedzimy razem u mnie to przytulamy sie do siebie itp. ale wyznań zadnych ..
napisał/a: sorrow 2008-10-04 12:40
Aneciaa__, on prawdopodobnie myśli, że ma do czynienia z wrażliwą, lekko nieśmiałą i niedoświadczoną dziewczyną. Pewnie chce stanąć na wysokości zadania i nie rzucić się nanią jak zwierzak. Dlatego wszystko rozkłada w czasie... może niedługo to będą romantyczne pocałunki, delikatne pieszczoty, itd. Dopiero z czasem coś więcej. Wiesz... mimo, że chłopaki są zupłnie inni, to jednak uczą ich właśnie tego... że dziewczyny woóle nie potrzebują żadnych doznań cielesnych, więc on nie chce naciskać. Widać, że nie rozmawiacie ze sobą zbyt szczerze i otwarcie póki co, więc on nie ma pojęcia, że ty chcesz się z nim całować z języczkiem :).