Seks oralny

napisał/a: exterminator1 2008-11-02 12:14
Witam.
Jestem prawiczkiem i nie dawno przeczytałem na wikipedii, że podczas gry wstępnej znajdujące się u kobiecej cipce gruczoły Batholina wytwarzają śliski śluz, który ma za zadanie zwilżyć pochwę i jej okolice oraz wargi sromowe mniejsze i aby penis gładko i ślisko wchodził, ale co z wargami sromowymi większymi?-Czy wargi sromowe większe muszą być nawilżone, aby penis gładko i ślisko wchodził w szybkich jak i wolnych ruchach frykcyjnych (posuwisto-zwrotnych), czy nie? Bo boje się, że będę musiał lizać kobitce cipkę, a ja nie należę do tych co lubią seks oralny, proszę pomóżcie. Proszę o odpowiedź osoby doświadczone lub seksuologów

[ Dodano: 2008-11-02, 13:19 ]
hej czego nie odpowiadacie :(
napisał/a: matipati 2008-11-02 16:28
exterminator1 napisal(a):Witam.
Jestem prawiczkiem i nie dawno przeczytałem na wikipedii, że podczas gry wstępnej znajdujące się u kobiecej cipce gruczoły Batholina wytwarzają śliski śluz, który ma za zadanie zwilżyć pochwę i jej okolice oraz wargi sromowe mniejsze i aby penis gładko i ślisko wchodził, ale co z wargami sromowymi większymi?-Czy wargi sromowe większe muszą być nawilżone, aby penis gładko i ślisko wchodził w szyddddddddbkich jak i wolnych ruchach frykcyjnych (posuwisto-zwrotnych), czy nie? Bo boje się, że będę musiał lizać kobitce cipkę, a ja nie należę do tych co lubią seks oralny, proszę pomóżcie. Proszę o odpowiedź osoby doświadczone lub seksuologów

[ Dodano: 2008-11-02, 13:19 ]
hej czego nie odpowiadacie :(


Śluz pojawia się u każdej kobiety w cyklu miesięcznym zalerzy od płodności ma on różna konsystencje.. raz jest go duzo a raz nie ma wcale. Nie ma na to wpływu wielkość warg sromowych. A żeby penis gładko wchodził a nie lubisz sexu oralnego użyj lubrykantu.
napisał/a: sorrow 2008-11-02 21:37
exterminator1, o nic nie musisz się bać... niczego nie będziesz musiał "lizać" jeśli nie będziesz chciał. Dobrze, że starasz się posiąść trochę więcej wiedzy, ale pamiętaj, że teoria czasem może zafałszować ci obraz rzeczywistości. Kochanie się z kobietą opisane "ruchami posuwisto zwrotnymi" jest techniczne, smutne i nie oddaje wogóle sytuacji, w której się kiedyś znajdziesz.

matipati, coś ci się wszystko pomyliło chyba. Udzieliłaś odpowiedzi, ale nie na jego pytanie. On pytał o śluz wydzielający się podczas podniecenia.
napisał/a: exterminator1 2008-11-03 07:19
To to co ma być nawilżone samo się nawilży przez ten śluz? :
napisał/a: sorrow 2008-11-03 08:32
Jak odpowiednio przygotujesz dziewczynę i będzie miała ochotę na to, żeby się kochac z tobą, to wszystko co ma się nawilżyć się nawilży :). Czasem może się zdażyć, że dziewczyna ma z tym problem i nawilżenia nie ma... ale o to będziesz martwił się później.
napisał/a: exterminator1 2008-11-03 15:52
wiesz to z doświadczenia seksualnego (np. robisz czasami minetki albo wcale) czy może jesteś seksuologiem, lub studiowałeś seksuologię czy wiesz z internetu :

[ Dodano: 2008-11-03, 15:53 ]
o i jeszcze dziękuje bardzo za odp. i dałem ci kilka punktów, za pomocny posty :)
napisał/a: sorrow 2008-11-03 16:13
Nie jestem seksuologiem... jeśli chcesz fachowej porady, to spróbuj na innym forum... np.: http://commed.pl/seksuolog-vf21.htm albo http://www.napowaznie.pl/index.php .

System punktowy na tym forum nie obowiązuje :), bo każdy może się tu wypowiedzieć. Hierarchia "ekspertów" więc jest tu zbyteczna.
napisał/a: exterminator1 2008-11-03 17:08
dziękuje za odpowiedź na moje pytanie o seksie oralnym sorrow kumplu mój :) spoko jesteś :)
napisał/a: seru 2008-11-03 20:05
napisal(a):Na tym forum są trzy grupy ludzi:
1-ludzie prowokujący ludzi-ich zachowanie jest naganne
2-ludzie z pytaniami i kompleksami-to dobrze-po to jest to forum, żeby pytać
3-ludzie doświadczeni-wyczerpująco odpowiadają na nasze pytania, i jest tu nie wielu takich, co pomogą każdemu-ale jednego znam sarrow


:) No comments.

exterminator1 napisal(a):Bo boje się, że będę musiał lizać kobitce cipkę, a ja nie należę do tych co lubią seks oralny


Skoro jestes prawiczkiem to na pewno polubisz.
exterminator1 napisal(a):Czy wargi sromowe większe muszą być nawilżone, aby penis gładko i ślisko wchodził

Eee raczej nie musza, nawilżenie tych mniejszych wystarczy.
napisał/a: krzema1 2008-11-19 02:47
Hm, a w ogóle masz dziewczynę? Czy myślisz na "zaś" o jakiejś bezosobowej cipce?