Problem z Dziewczyna

napisał/a: P4toL 2008-10-28 08:23
Otóż ja jestem w stanie zrezygnowac dla mniej ze wszystkiego i wszystko zrobic natomiast sa dwa problemy pierwszy jest taki ze jej tata zabrania sie nam spotykac(ona ma 16lat)a ona nie chce mnie przedstawic jemu bo uwaza ze on potrzebuje czas aby zaakceptowac ze jestem a druga to to ze jestem chorobliwie zazdrosny i potrafie wykonac nawert 200 polaczen jak nieodbiera telefonu ale nie o to chodzi wczoraj zdecydowalem sie na szczera rozmowe i skonczylismy na pierwszym pytaniu i ze lzami w oczach rozeslismy sie do domu a widzimy sie dopiero jutro pomozcie co mam robic ja nie chce jej stracic
napisał/a: sorrow 2008-10-28 11:48
Przede wszystkim nie powinieneś rezygnować ze wszystkiego, bo to kim jesteś, co lubisz, co robisz składa się na twoją osobę. Jak zrezygnujesz z tego, to już cię w pewnym sensie nie będzie, a twoja dziewczyna nie będzie miała kogo kochać.

Druga sprawa jest prosta. Piszesz, że zrobisz dla niej wszystko. Proponuję ci zacząć od zazdrości. Skoro wszystko, to wszystko - przestań być zazdrosny tak bardzo... nie męcz jej, nie wydzwaniaj, nie rób wyrzutów... jednym słowem przestań traktować ją jak swoją własność, a zacznij jak człowieka, który ma swoją wolę. Wtedy możesz przejsć do dalszego etapu, czyli do zaufania. Po prostu zawierzasz jej rozsądkowi i mimo, że ma wolną wolę, którą może rozporządzać wierzysz jej, że będzie wobec ciebie uczciwa.

Co do taty i rozmowy, to trudno ci coś poradzić, bo nie napisałeś żadnych szczegółów. Czemu jej ojciec się nie zgadza na spotkania? Co to miała być za rozmowa, czego dotyczyła i jakie to było pierwsze pytanie, które wami tak wstrząsnęło?
napisał/a: Lover 2008-10-28 14:08
Sprawa wymaga głębszego przemyślenia.Jak na razie to jedynie mogę powiedzieć ,że będziesz
miał prawdopodobnie ciężki orzech do zgryzienia ze względu na jej ojca.Patrząc z jego punktu
widzenia ona ma tylko 16 lat.
napisał/a: P4toL 2008-10-29 15:21
sorrow napisal(a):Co do taty i rozmowy, to trudno ci coś poradzić, bo nie napisałeś żadnych szczegółów. Czemu jej ojciec się nie zgadza na spotkania? Co to miała być za rozmowa, czego dotyczyła i jakie to było pierwsze pytanie, które wami tak wstrząsnęło
no i teraz tak ona uwaza ze tata potrzebuje czasu zeby mnie zaakceptowal a ja chce zagrac vabank i isc zeby mnie poznal i jeszcze jedno teraz pytanie jezeli czlowiek nie wie co zrobic zerwac czy dac czas a przy tym sie meczy to co powinnienem wybrac?
napisał/a: sorrow 2008-10-29 18:21
Jak to co napisałeś teraz ma się do moich pytań? Niby je cytujesz, ale nic nie napisałeś.