Problem

napisał/a: Biały 2009-03-25 12:52
Bo mam takie pytanie,czy jest jakas inna opcja niz tabletki przeciw ciażowe?? Bo ostatnio jak kochalismy sie z moja dziewczyna i chcielismy spróbować bez prezerwatywy i już dochodziłem to wyjołem swojego penisa,ale czułem jak przy samym koncu troche plunoł i własnie boje się czy mogło dojśc do zapłodnienia,robilism,y to wczoraj.
napisał/a: ~gość 2009-03-25 13:06
Jesteś jeszcze młody, więc proponowałabym Wam nie próbować bez prezerwatywy, jeżeli nie chcecie wpadki. Najlepszym mimo wszystko wyjściem (jeżeli wolicie bez prezerwatywy) są tabletki antykoncepcyjne. Tylko nie wiem ile lat ma Twoja dziewczyna. Zbyt młodym dziewczynom, które jeszcze dojrzewają odradza się tabletki. Reszta sposobów antykoncepcyjnych... no to już jest bardziej skomplikowane: globulki, spirala... Radziłabym jednak prezerwatywę.

Biały napisal(a):czy mogło dojśc do zapłodnieniaNo niestety mogło...
napisał/a: Biały 2009-03-25 13:30
No ale jeszcze tylko jedno pytanie, czy jest jakiś inny sposób jak juz doszło do tego zapłodnien zamiast tabletek przeciw ciążowych ?? A moja dziewczyna ma 16 lat.
napisał/a: ~gość 2009-03-25 14:44
No teraz to proponuję chwilę poczekać i zobaczyć czy Twoja dziewczyna będzie miała okres. Jeżeli nie to test ciążowy. Nic nie poradzisz...
napisał/a: SlawekS 2009-03-25 15:14
po stosunku nie ma innej metody zapobiegającej ciąży jak tabletki chormonalne (pomijam oczywiście ingerencję fizyczną w postaci aborcji) Jeżeli czas jaki upłynął od stosunku wynosi mniej niż 72 godziny a wiadomo że doszło do przedostania się nasienia do pochwy to można skorzystać z tabletek typu Postinor. Są to jednak tabletki wydawane na receptę więc konieczna jest wizyta u ginekologa.

Jeżeli twoja dziewczyna ma 16 lat to zadbaj o nią i oszczędź jej stosunków bez prezerwatywy, zwłaszcza jeżeli nie stosujecie innej metody antykoncepcyjnej.
STOSUNEK PRZERYWANY NIE ZAPOBIEGA ZAPŁODNIENIU !!!!!!! to NIE JEST ŚRODEK ANTYKONCEPCYJNY. NIE DAJE ŻADNEJ GWARANCJI.

Tak więc w trosce o wasze szczęście i spokój ducha oraz o przyjemne pożycie zamiast niechcianej ciąży korzystajcie z prezerwatyw, tym bardziej że u tak młodej kobiety nie jest wskazane stosowanie pigułek antykoncepcyjnych.

No i to w sumie tyle.
napisał/a: vibi 2009-03-25 23:18
Proponuję poczekać i zobaczyć czy Twoja kobieta dostanie okres. Jeżeli nie to test ciążowy. Nic nie poradzisz...
napisał/a: repcak1 2009-03-26 00:26
słoneczko:) napisal(a):No teraz to proponuję chwilę poczekać i zobaczyć czy Twoja dziewczyna będzie miała okres. Jeżeli nie to test ciążowy. Nic nie poradzisz...


vibi napisal(a):Proponuję poczekać i zobaczyć czy Twoja kobieta dostanie okres. Jeżeli nie to test ciążowy. Nic nie poradzisz...


Możesz mi wyjaśnić w jakim celu praktycznie skopiowałeś (z małymi przeróbkami) wypowiedź słoneczko:) ??
napisał/a: sorrow 2009-03-26 13:33
Jak to w jakim? Kopiowanie cudzych wypowiedzi o wiele szybciej pozwala na większą obecność na forum, a przez to zalanie go reklamami.

vibi, usuń reklamę z podpisu i wtedy poudzielaj się na forum sensownymi wypowiedziami. Zobaczymy, czy twoja aktywność wzrośnie, czy spadnie. Reklamy moożesz zamieszczać jedynie w dziale Ogłoszenia.
napisał/a: chan-chan 2009-03-27 08:42
na przyszlosc:

wspolzesne tabletki anty maja takie niskie stezenie hormonow ze spokojnie moga je brac dziewczyny w takim wieku.

mam nadzieje ze sie wszytsko ulozy po waszej mysli :D
napisał/a: Biały 2009-03-28 23:03
Dzięki chan-chan za słowa otuchy.
Tezmysle ze wszystko pójdzie po naszej mysli,czekamy do wtorku,wtedy juz bedzie tydzien po.
Boje sie :(.

[ Dodano: 2009-03-31, 00:12 ]
Już po wszystkim, test wykazał jedną kreske a wogóle to były dni nie płodne :)).
Temat do usuniecia.