problem.

napisał/a: sungold 2009-01-30 12:43
podczas zbliżenia z dziewczyną mój penis nie ma wzwodu ;| juz 2 raz zdarzyla mi sie taka sytuacja, co mam robic? 18 lat. jesli masturbuje sie to jest ok tzn no po tej sytuacji juz przestaje teraz 5 dzien leci..

prosze o pomoc
napisał/a: Garraty 2009-01-30 13:29
Też tak miałem, nawet podczas pierwszego razu, wydaje mi się, że to przez stres i brak przyzwyczajenia. Nie martw się, jesteś w pełni sprawny fizycznie, tylko po prostu czasem różne czynniki, a moim zdaniem najbardziej stres wpływają na brak erekcji. Nie załamuj się w momencie gdy widzisz, że nie masz wzwodu, rozluźnij się i odpręż, skróć też czas gry wstępnej. Mi to pomogło.
napisał/a: Stranger 2009-01-30 13:55
sungold napisal(a):podczas zbliżenia z dziewczyną mój penis nie ma wzwodu ;| juz 2 raz zdarzyla mi sie taka sytuacja, co mam robic? 18 lat. jesli masturbuje sie to jest ok tzn no po tej sytuacji juz przestaje teraz 5 dzien leci..

prosze o pomoc

Słyszałem o przypadkach młodych chłopców, którzy nie mieli problemów ze wzwodem podczas masturbacji, jednak w zbliżeniu z dziewczyną nie podniecali się. Było to wynikiem mentalnego przyzwyczajenia się do samozaspokajania potrzeb. Po prostu nauczyli swój organizm do rozładowywania napięcia seksualnego w taki a nie inny sposób.
Problem może więc leżeć w Twojej psychice. Przypuszczam, ze wspomniany przez mojego poprzednika stres też robi swoje.

pzd
napisał/a: sungold 2009-01-30 14:01
napisal(a):Słyszałem o przypadkach młodych chłopców, którzy nie mieli problemów ze wzwodem podczas masturbacji, jednak w zbliżeniu z dziewczyną nie podniecali się. Było to wynikiem mentalnego przyzwyczajenia się do samozaspokajania potrzeb. Po prostu nauczyli swój organizm do rozładowywania napięcia seksualnego w taki a nie inny sposób.


no ale jak przestałem to już sie unormuje po jakimś tam odstępie czasu?
napisał/a: sorrow 2009-01-30 15:32
To zależy jak bardzo będziesz się tym stresował i jak bardzo będziesz o tym myślał. Jeśli przy spotkaniu z dziewczyną w głowie będziesz miał "czy mi stanie?", "czy już zaczyna stawać, czy jeszcze nie?", "oj, chyba opada", to tylko pogorszy twoją sytuację. Musisz się zrelaksować.
napisał/a: bocha1 2009-02-01 13:00
Nie napisałeś ile jesteś z tą dziewczyną. Może po prostu nie jesteś do niej przyzwyczajony, albo wstydzisz się. NIe napisałeś, czy to jest Twój pierwszy raz. Jeżeli tak to to na pewno stres. Pzdr.