Mam problem w Zwiazku i chce go uratowac tylko jak??

napisał/a: daniel241 2008-12-28 18:18
Otoz powiem ze jestem osoba ktora jest bardzo spokojna i problemy ktore mam trzymam w sobie.
Z moja kobieta ktora jestem juz rok czasu nieuklada sie tak jak na poczatku nawet w seksie!!
Zawsze bylem spokojna osoba i nigdy nieumialem rozmawiac o swoich problemych wkoncu zaszlo tak daleko ze zaczelo juz to przeszkadzac mojej partnerce!! Niechce juz tak!!
Jak moge zmienic to by wkoncu stac sie osoba otwarta i nietrzymac juz tych wszystkich mysli w sobie?? Jak to zmienie wiem ze naprawi sie wszystko. PROSZE O POMOC i Dziekuje!
napisał/a: ~gość 2008-12-28 18:41
też tak miałam na początku, że strzelałam focha i nie umiałam powiedzieć o co mi chodzi. Mój chłopak jest całkiem inny, więc powoli pracowaliśmy nad tym razem. Po prostu np jak byłam zła o coś niewielkiego, to mówiłam mu i tak dochodziliśmy do coraz poważniejszych spraw (dla mnie poważnych a naprawdę głupich ;) ). Musisz się przemóc raz, potem jeszcze raz, powoli. Nie zawsze się to będzie udawać bo i mi się jeszcze nie udaje powiedzieć wszystkiego :) czasem nawet coś samo mija, bo wiadomo, ze zanim powiem, to zastanawiam się, czy to ma sens ten mój foch i często nie ma ;) a mówić trzeba bo sama na sobie przekonałam się, że przez niedomówienia i wydawanie się powstaje maaaaasa nieporozumień i fałszywych oskarżeń
napisał/a: majkax7 2009-01-01 16:53
rzeczywiście wszelkie niedomówienia i niejasne sprawy potrafią bardzo namieszać w każdym związku i w ogóle w życiu; warto mówić o tym co nas gryzie, o pojawiających sie problemach, by je rozwiązywać, a przynajmniej próbować to robić;
zamykając sie w sobie i nie mówiąc o tym co jest nie tak, stwarzamy pewną barierę, a w związku nie powinno tak być;
napisał/a: kesse 2009-01-06 21:16
Zabrzmi to głupio dla męskiego ego ale napisz sobie na kartce,dukaj ,jąkaj się .Powiedz o tym co ci przeszkadza i o tym za co ją kochasz i jak mocno.
Jesli ona zna cie dobrze doceni twój wysiłek wiedząc z jakim trudem przychodzi ci otwarcie się.
A potem już z górki - przełamuj się.
Powodzenia