Małe wiązanko - co o tym sądzicie?

napisał/a: crisso 2009-04-02 21:02
Od jakiegoś czasu z moją partnerką urozmaicamy sobie łóżkowe harce za pomocą kajdanek, obróżki i tym podobnych "gadżetów". Żadnego bicia, pejczy czy wysokich obcasów. Po prostu element "skrępowania" który oboje nas bardzo podnieca. Zauważyłem, że większość osób, które mówią na ten temat uważa to albo za rzecz "zboczoną" i wynaturzoną albo żartuje w stylu "to kup sobie pejczyk i wysokie buty, wyprowadzę cię na spacer" itp. Z drugiej strony kilkoro moich znajomych płci obojga pytana delikatnie o te tematy z jednej strony ma reakcję standardową (patrz powyżej) ale z drugiej strony mam wrażenie, że sami chętnie by spróbowali tylko albo się wstydzą albo nie wiedzą jak o tym powiedzieć tej drugiej połowie. A jak jest z wami?
napisał/a: ~gość 2009-04-02 21:55
mój chłopak wiązania nie lubi, stwierdził, że nie lubi nie mieć kontroli (ale lubi zaś jak ja jestem na górze, no ale chyba wiem o co mu chodzi :P), za to ja uwielbiam mieć związane ręce :) i lubię też mieć zasłonięte oczy :D
napisał/a: ~gość 2009-04-02 22:01
Ja lubię mojego G. związać, ale siebie nie dam.
Wiąże sie to z moją klaustrofobią, po prostu wpadam w panike.
Ale nie uważam tego za coś zboczonego
napisał/a: MaxxxR 2009-04-04 00:04
u nas jest tak ze ja swoją kobietkę ze 2 razy zakułem ale ona później narzekała że jej nie wygodnie było :( a ona mnie nigdy :( bo zawsze jej się spieszy do rozgrywki głównej wiec ja nie mogę opisać jak to jest z mojego punktu widzenia ale mi się podoba jak ona jest skrepowana i mogę się z nią podrażnić :D
napisał/a: ~gość 2009-04-04 08:01
crisso napisal(a):za pomocą kajdanek, obróżki i tym podobnych "gadżetów".
dla mnie bomba :D u mnie kajdanki zawsze leżą pod poduszką, bo nigdy nie wiesz... ;) a i jakaś obróżka by się znalazła ;)

crisso napisal(a):uważa to albo za rzecz "zboczoną" i wynaturzoną albo żartuje w stylu "to kup sobie pejczyk i wysokie buty, wyprowadzę cię na spacer"
aaaa tam... wszystko jest dla ludzi :D
napisał/a: ~gość 2009-04-04 17:07
Jak obie osoby w związku to lubią i przede wszystkim ufają sobie to dlaczego nie??? Ja jestem jak najbardziej za
napisał/a: ~gość 2009-04-04 19:44
vanilla napisal(a):za to ja uwielbiam mieć związane ręce :) i lubię też mieć zasłonięte oczy :D

też to lubię :P