kłopoty z lodami

napisał/a: reaper84 2008-10-28 15:06
Jestem z dziewczyną ponad dwa lata. Oczywiście kochamy się mocno i jest nam ze sobą dobrze. Od niedawna mieszkamy razem. Nasze życie erotyczne jest ponad dobre. Jednak jest na nim jedna rysa. Otóż nie mogę nigdy liczyć na to, że ona sprawi mi tą przyjemność i po prostu zrobi mi dobrze ustami. Dbam o higienę, nie zmuszam jej do niczego. Ewentualnie czasem niby w żartach o tym wspomnę. Zdecydowała się na to dwa razy. Podpytywałem ją jak było itp. i stwierdziła, że w porządku, smakuję ok i nie jest to takie straszne jak sądziła (to były jej pierwsze próby). Jednak na tym się skończyło :/. Wiem dobrze, że w tej sprawie nie można naciskać bo wywoła to odwrotny skutek i stosuję się do tego. Uważam też, podobnie jak większość facetów, że nie ma lepszej formy pieszczot :]. Ale ręce mi opadają z bezsilności. Oczywiście mnie nie trzeba namawiać to minetki i mam dużą satysfakcję z jej efektów. Tylko, że też chciałbym doświadczać czegoś takiego. Moja kochana mówi, że w porządku, fajnie i przyjemnie...ale jednak tego nie robi. Czuję się robiony w konia. No bo jak niby można chcieć, nie mieć oporów, a jednak udawać, że to nie istnieje we wspólnym baraszkowaniu :/.
Proszę o jakieś wskazówki jak ją rozszyfrować bo dla mnie to za trudne.
Frustrująca zagadka :]
napisał/a: ~gość 2008-10-28 16:19
Może ona myśli, że od połykania spermy zachodzi się w ciążę? ;> Nie raz sie spotkałam z takimi pytaniami.
Rozmawiałeś z nią o tym czym dla ciebie jest seks oralny? Może wartałoby jej to wyjasnić.
napisał/a: kiniunia2 2008-10-28 17:08
Porozmawiaj z nią Może gdzieś w podświadomości ma jakieś uprzedzenia albo coś. Jeżeli ona się zdecyduje to choćby na początku nie było "aż tak fajnie" to mrucz i wzdychaj! Nic nie działa tak motywująco, jak kobieta myśli że jest najlepsza
napisał/a: nelly89 2008-10-28 17:20
Dokładnie, tak jak napisała kiniunia, daj jej do zrozumienia (pokaż!), że jest Ci cudownie.
Ja uwielbiam obserwować reakcje faceta. Gładź ją po policzku, po dłoni, trzymaj za rękę pocałuj zaraz "po" (niekoniecznie w usta - dlaczego faceci lubią, gdy ich kobiety połykają ich spermę, a sami się tego brzydzą? :P - ale np. w plecy, kark, szyję :) to takie czułe i kochane).
A dlaczego ona nie chce tego robić? Może ją jakoś zniechęciłeś, np. nieprzyjemne jest bardzo, gdy facet ręką naciska na głowę partnerki, by wzięła "głębiej do buzi". Można się zakrztusić i faktycznie wtedy można odczuć dominację mężczyzny, co nie każdej kobiecie musi sprawiać frajdę. A może nie do końca jej się to podoba, ale nie chce zranić Twoich uczuć? Albo nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo masz na to ochotę :D
napisał/a: reaper84 2008-10-28 18:17
Nie przyciskam jej głowy...ma wolną "rękę" :] i nie brzydzę się jej całować nigdy...w każdym razie te dwie próby były dość krótkie...także nie było problemów z końcówką, bo nie zdążyła nadejść...ale z tego co rozmawialiśmy to ona nie chce końca w buzi...dla mnie to nie problem, może być gdziekolwiek indziej...i nie boi się zajść w ciążę przez seks oralny...tak chyba tylko uważają małolaty, które piszą do bravo ;)
napisał/a: seru 2008-10-28 21:35
BeatrixKiddo napisal(a):Może ona myśli, że od połykania spermy zachodzi się w ciążę? ;> Nie raz sie spotkałam z takimi pytaniami.

Fajnych masz znajomych

Myślę że kiniunia ma rację, pokaż (aż przesadnie) jakie to dla Ciebie przyjemne.
napisał/a: Lover 2008-10-29 10:27
A jak sprawa ma się w drugą stronę? Robiłeś jej minetkę?
napisał/a: ~gość 2008-10-29 10:29
seru no ja wiem że są cudowni xDDDD

Wpadł mi do głowy jeszcze inny pomysł - prowokacja. Siedzisz z nią na kanapie, nachylasz się pare razy aby dać jej całus a w ostatnim momencie się wycofujesz, aż ona dłużej nie wytrzyma. Tylko nie koniecznie musi sie to tak skończyć i nie koniecznie na fellatio.

Poprzednicy już powiedzieli najlepsze rady. Rozmowa + wycie z rozkoszy ; >
albo wypróbujcie 69 może to sprawi, że ona sie przełamie.
napisał/a: dark_salve 2008-10-29 11:03
Lover, może by tak czytać do końca co ludzie piszą a nie zadawać niepotrzebne pytania?

reaper84 napisal(a):Oczywiście mnie nie trzeba namawiać to minetki i mam dużą satysfakcję z jej efektów.


napisał/a: Lover 2008-10-29 14:08
Przepraszam!!! Widzisz jestem tylko człowiekiem i popełniam błędy.

Pozdr
napisał/a: reaper84 2008-10-29 15:59
thx z rady :] Mam też mały update: wczoraj znów jej w podtekście to zasugerowałem i powiedziała mi, że im częściej o tym wspominam tym później ona się na to zdecyduje...hmmm, czyli co? chyba milczeć i udawać, że mi nie zależy :] i czekać na efekty...
napisał/a: nelly89 2008-10-29 16:16
Uuuu.
A co tzn. "w podtekście"? Może ona się poczuła urażona?
Dziwna sprawa z tą Twoją dziewczyną. Mi by takie sugestie weszły na ambicję :D