Jak mam zapomnieć?

napisał/a: WojtekD1 2008-11-30 20:45
Przez prawie rok byłem z dziewczyna. Niestety w końcu coś się stało i rzuciła mnie. Niestety po prawie dwóch miesiącach ja dalej ją kocham, znalazła sobie innego chłopaka często widuje ich razem, serce mi pęka tak to widzę ale nie chce w to ingerować ponieważ widzę że jest z nim szczęśliwa. Chciałbym o niej zapomnieć ale nie wiem jak mam to zrobić.
napisał/a: Fragma_88 2008-11-30 21:08
WojtekD, skup się na czymś, rób wszystko żeby o niej nie myśleć, staraj się ciągle mieć zajęte czymś myśli. Spotykaj się ze znajomymi, bądź odważny w kontaktach z dziewczynami i nie zadręczaj się... zobaczysz, że to pomoże:) najgorsze jest myślenie o tym, o niej.

To powinno Ci trochę pomóc ;)
napisał/a: Tigana 2008-11-30 22:10
daj sobie czas po prostu.... to nie jest takie łatwe: zapomnieć. staraj się robić jakk najwięcej dla siebie, drobne przyjemności, wyjścia ze znajomymi itd.
życzę powodzenia
napisał/a: Lover 2008-11-30 23:30
Nie ma lepszego lekarstwa na złamane serce,jak nowa miłość!!!!!!!!
napisał/a: agatek2 2008-11-30 23:57
mnie sie udalo zapomniec o starym chlopaku (razem bylismy 3 lata) dopiero po 4 miesiacach samotosci......lekarstwem bylo otwarcie sie na nowych ludzi, zamkniecie starego etapu zycia i nie wspominac.............lekarstwem byla nowa milosc ktora przyszla i trwa juz 6 lat

czas lecz rany. da miesiace to jeszcze za malo jak ci naprawde zalezalo.........daj sobie czas, ale staraj sie nie wspominac jej. nie ma nic gorszego jak dreczenie siebie samego z wlasego wyboru.
napisał/a: Darek1985 2008-12-01 00:35
Lover napisal(a):Nie ma lepszego lekarstwa na złamane serce,jak nowa miłość!!!!!!!!Z jednej strony to dobre ale z drugiej szukanie na siłę kogoś nie jest dobre. Dlaczego? Bo czemu ma być winna ta druga osoba z którą się zwiążemy? Cały czas będziemy myśleli o tym co było a bieżący związek będziemy traktować jako lekarstwo. Dlatego potrzebny jest odpoczynek. Bardzo dobrze rozumiem autora tematu. Rozstanie to czas na przemyślenie pewnych spraw a szczególnie poznanie ponownie siebie. Pozdrawiam