POLECAMY

Czy dziewczyna będąc ze mną w związku powinna zgadzać się na pójście z kolega na wesele

napisał/a: Mora 2017-09-27 01:27
Tj wyżej co o tym sądzicie ? Kumpel zaprosił ja na wesele i ona chętnie pójdzie niby spoko bo zapytała mnie czy może iść i ten jej kumpel tez pytał mnie czy się zgadzam żeby szedł z nią to powiedziałem ze jeśli chce to niech idzie i jeśli uważa że w obec mnie to wporzadku to niech robi tak jak chce. Dziwne jest to tylko, że jak raz sam poszedłem na imprezę bez niej to mi z pół roku wypominała ze jak się kogoś ma to idzie się z kimś a nie samemu po imprezach.
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-10-04 07:38
Mora napisal(a): Tj wyżej co o tym sądzicie ? Kumpel zaprosił ja na wesele i ona chętnie pójdzie niby spoko bo zapytała mnie czy może iść i ten jej kumpel tez pytał mnie czy się zgadzam żeby szedł z nią to powiedziałem ze jeśli chce to niech idzie i jeśli uważa że w obec mnie to wporzadku to niech robi tak jak chce. Dziwne jest to tylko, że jak raz sam poszedłem na imprezę bez niej to mi z pół roku wypominała ze jak się kogoś ma to idzie się z kimś a nie samemu po imprezach.


Dla mnie nie ma nic w tym złego. Wiele osób nie mających partnera prosi kolegę/koleżankę aby poszedł/poszła z nim/nią na wesele. Na takie imprezy samemu się nie chodzi przecież.
napisał/a: Majki 2018-02-06 21:59
Czesc specjalnie zarejestrowalem sie na forum zeby Ci odpisac abys pie....ął sie z calej sily w glowe! Dziewczyna moze sie zgodzic to swiadczy o niej ale Ty powinienies kategorycznie zabronic bo jest z toba a tamten niech sp......la albo w domu siedzi. Wiem co mowie bo sam z 8 lat temu pozwolilem na takie cos, a pozniej cala noc pilem z kolegami umierajac z zazdrosci flustracji i niemocy! A wiesz co teraz robie? Leze pod koldra u rodzicow a ta moja dziewczyna jest u swoich,ze mna w ciazy w 8 miesiacu a to dlatego ze za dobry bylem. A wiesz dlaczego nie jestemy pod jedną kołdrą, w naszym mieszkaniu ? Bo mnie zdradzala od pieciu miesiecy bedąc w ciazy ze mną, powtarzam! Takze tzymaj ja krotko jak psa i ciagle kontroluj albo poszukaj wartosciowej