Co tu zrobić ??

napisał/a: rucio16 2007-05-22 23:28
Jak możecie mi powiedzieć i pomóc w mojej sytuacji to dzięki ;p .. Od kilkunastu miesięcy podoba mi się pewna dziewczyna ... ona jest najlepszą przyjaciółką mojej kuzynki spotakłem się z nią nawet raz i podobno było fajnie przekazała kuzynka ;p Ale sytuacja się skomplikowała trochę bo coś tam się lekko nie zrozumieliśmy ona myślała że komuś coś wygadałem bo kuzynka to widziała ale ja nie wygadałem :/ Następnie po tym wydarzeniu dostałęm sms : "wiesz co nie chce ci łamać serca ale możesz być dla mnie tylko kolega i denerwuje mnie w tobie to żę we wszystko wtajasz osoby trzecie ..." I od tamtej pory nie spotykamy się i żadko się widujemy... Choć jak z nią gadałem i powiedziałem jej wszystko tak jak było powiedziała że gdyby nie to byłoby inaczej ...Co mam zrobić , jak ja wiem że nadal mi się podoba ... Tylko czy ten sms był ze złości czy naprawde ... Mam u niej jeszcze szanse ?? Jak mam postepować ??
napisał/a: noemi4 2007-05-22 23:46
A wyjaśniles jej to nieporozumienie Może warto byłoby się spotkać w cztery oczy i pogadać, a nie bazować na smsach i takich niedomówieniach:
rucio16 napisal(a):ona myślała że komuś coś wygadałem bo kuzynka to widziała ale ja nie wygadałem
napisał/a: rucio16 2007-05-22 23:47
No jak z nią gadałem to powiedziała to : Choć jak z nią gadałem i powiedziałem jej wszystko tak jak było powiedziała że gdyby nie to byłoby inaczej

[ Dodano: 2007-05-23, 16:29 ]
HELP ...