Co ja mogę zrobić? :(

napisał/a: michal901 2009-03-06 07:23
Witam!

Parę miesięcy temu, poznałem taką dziewczynę, i za niedługo mieliśmy dobry przyjaźń. Ewentualnie, po jakimś czasie, przyznałem się że ją kocham, i ona tak samo. Od tego punktu, myślałem że wszystko będzie świetnie, i tak było przez jakiś czas. Ale niestety, jeden dzień, poszła na jakąś imprezę, i dzień później, wysłała mi wiadomość na gg, mówiąc żeby się już nie tulić, całować, i wszystko takiego. Serce mi pękło... przecież wszystko było tak pięknie między nami. Nie dała mi żadnego wytłumaczenia. Dopiero za parę tygodni przyznała się że na tej imprezie, zdradziła mnie... całowała się z jakimś innym gościem, ale teraz była bardzo smutna że to zrobiła... i że to żałowała. Mimo że byłem strasznie przygnębiony przez to, pytałem się czy mnie jeszcze kocha, a ona powiedziała że dokładnie nie wie czy tak czy nie; że potrzebuje trochę czasu dla siebie...

Teraz nie wiem co mam zrobić. Nie wiem czy powinienem ją puścić, bo ta niepewność mnie okropnie męczy, i serce mnie boli każdy dzień. Lecz wiem że ją dalej kocham, i nadzieje, że nasza miłość może mieć jeszcze jedną szanse, trzyma mnie w miejscu.

Po prostu nie wiem, serce mi pęka powoli, i nie wiem co mogę zrobić. :(
napisał/a: sorrow 2009-03-06 10:00
Jeśli ona nie jest pewna swoich uczuć wobec ciebie, to nie powinieneś naciskać na nią. Musisz rozróżniać dwie sprawy. To, że żałuje zdrady to jedna sprawa. Świadczy tylko o tym, że ma wyrzuty sumienia. Każdy o zdrowej psychice żałuje swojej zdrady w pewnym sensie. Druga sprawa to jej uczucie wobec ciebie, czyli czy cię kocha. To jest niezależne od tego czy żałuje co zrobiła.

Wybaczenie zdrady to trudna sprawa i wymaga długotrwałego wysiłku. Rozumiem, że ją kochasz, ale powinieneś się dobrze zastanowić, czy jesteś gotów na dalszy związek i czy ona jest tego warta. To, że teraz cierpisz to naturalne i nie kieruj się tym przy wyborze. Cierpienie z powodu nieszczęśliwej miłości i tak minie kiedyś.
napisał/a: pain 2009-03-06 16:39
Dla mnie osobiście coś takiego jak zdrada jest nie do wybaczenia Jak ogicznie pomyślisz to bedziesz wiedział,ż skoro zrobiła to raz moze zrobić następny chyba juz wiesz jak to boli i niechcesz przezywac takiego czegoś znów?!
napisał/a: Złamane serce 2009-03-30 14:12
Mam 12 lat i zakochałem się w dziewczynie Powiecie pewnie a mały szczeniak się zakochał albo to tylko dzięca głupota. ALE NIE. ja naprawde się w niej zdrowo zakochałem. Pytałem ją już pary razy czy chce ze mną chodzic ale zawsze się wymigiwała i nie odpowiedziała. Zrobiłem dla niej kolczyk bo mówiła że lubi chłopaków z kolczykami. Zmieniłem fryzure na taką jaką lubi. Schudłem i wogóle poprawiłem swój wygląd ale ona nic. Co mam zrobic w tej sytuacji???
napisał/a: Macius1994 2009-04-02 22:31
Według mnie nie powinieneś nic w sobie zmieniać jak kocha pokocha taki jaki jesteś.Bo nie liczy się wygląd tylko to co ma się w sobie. też mam problem z dziewczyną bylem z nią ale po tygodniu zerwała zemną i poszła do innego ale staram się o niej zapomnieć.I nie musisz zmieniać się dla dziewczyny bo jak ta cie nie kocha,pokocha inna.