Brak orgazmu

napisał/a: gall_a 2008-11-14 13:35
Witam

Trochę to krępujące, nawet przez forum. Jestem z dziewczyną 3 lata, nigdy nie miała ze mną orgazmu. Próbowałem już na wszelkie sposoby. Niestety nic z tego, w pewnym momencie po prostu emocje u niej opadają, w sumie nie wiem co czuje (ale chyba jej ciało reaguje analogicznie jak u faceta już po wytrysku) tylko orgazmu brak. Ona mówi, że kiedyś jako nastolatka masturbowała się, ale miała z tego powodu poczucie winy (grzech, religia itp.) i przerywała przed końcem i w pewnym momencie przestała.

W zasadzie jest postęp od kiedy rozpoczęliśmy współżycie, teraz już jest bardziej otwarta na pewne tematy, mówi co się jej podoba, co nie. Starałem się orgazmu nie traktować jako celu samego w sobie, wiem, że ona ma z seksu przyjemność, zapewnia, że jest super. Jednak minęło już sporo czasu, taki stan rzeczy dla mnie to jak oglądanie pocztówki Mont Blanc przez niespełnionego alpinistę...
napisał/a: qwertyuiop123 2008-11-17 10:48
Kobieta orgazmu musi się nauczyć. I tutaj jedynie może Cię naprowadzać z pozycjami, głębokością wprowadzania członka, tempem stosunku dopasowując to pod swoje przyjemności.
napisał/a: majka1988 2008-11-17 11:53
przyznam się...że ja też ne miałam orgazmu przez dłuższy czas...współżycie z moim TŻ jest cudowne uwielbiam to...ale orgazm nie przychodził... nie przeszkadza nam to zbytnio bo to nie był jakiś tam cel który musiał być osiągnięty... grunt że byliśmy blisko siebie;) że ja czułam jego ciało...to się liczy ;)