ból podczas stosunku!!!

napisał/a: jiggas 2009-01-28 12:34
Witam!
Mam taki problem... Kochamy się z dziewczyną od roku... Oboje przeżyliśmy ze sobą swój pierwszy raz, na początku współżycia odczuwała ból przy 3-4 pierwszych stosunkach, a później już nie. Oboje odczuwaliśmy tylko przyjemność, ona się na mnie czasami wręcz rzucała i była tylko przyjemność - zero bólu. Lecz ostatnio w tych sprawach nastąpiła u nas miesięczna przerwa. No i po tej przerwie, gdy wkładałem członek, ona zacisnęła zęby i wydusiła z siebie "boli...", delikatnie wszedłem w nią, kochaliśmy się. Po odbytym stosunku ona położyła się bokiem i nie ruszając się płakała przez 10-15 minut, później powiedziała mi, że przeżywała okropny ból, podobny jak podczas naszych pierwszych stosunków, a nawet jeszcze gorszy...
Jestem zaniepokojony! Czy to od takiej dłuższej przerwy taki ból? Może od czegoś innego? Proszę o wszelkie rady!
napisał/a: sorrow 2009-01-28 12:44
Może nie była odpowiednio podniecona tym razem? Jeśli nawilżenie było w porządku, to może mieć jakąś nadżerkę, która zwyczajnie boli podczas stosunku. Powinna się wybrać do ginekologa w takim przypadku.
napisał/a: aneczka263 2009-01-28 13:36
Nie tylko nadzerka, moze to byc tez spowodowane jakims stanem zapalnym pochwy, najlepiej niech sie wybierze do ginekologa, bo takie rzeczy same z siebie nie przechodza.
napisał/a: jiggas 2009-01-28 14:38
Podniecona i nawilżona była tak jak zawsze...
Dodam tylko tyle, że później chciałem jej to wynagrodzić w sposób penetracji palcem...
Tutaj (przy owiele mniejszym obwodzie xD ) odczuwała samą przyjemność, miała kilka orgazmów i mówiła, że już była tylko przyjemność. Mam się dalej przejmować, że moja dziewczyna ma jakąś chorobę lub stan zapalny?...
napisał/a: MałaAgacia 2009-01-28 14:46
Moim zdaniem wizyta u gina jest konieczna! Bóle podczas stosunku mogą powodować także, cysty, zapalenia jajników, pochwica, stany zapalne pochwy, pęcherza moczowego itd. Nie stwierdzisz tego sam tylko ginekolog pomorze!
napisał/a: aneczka263 2009-01-28 14:46
Nikt Ci nie powie, czy masz sie przejmowac stanem zdrowia Twojej dziewczyny, bo to chyba sam powinienes wiedziec, jesli Ci na niej zalezy... Poza tym nawet jezeli chodzi tylko o jakas blokade psychiczna z jej strony, to moze pojsc do lekarza tak czy siak, po prostu profilaktycznie! Nic na tym nie starci, a przy okazji dowiecie sie, czy wyeliminowac ten stan zapalny i nadzerke, i czy szukac problemy gdzie indziej.
napisał/a: czarna283 2009-01-28 17:01
ból podczas stosunku może wywołać tyłozgięcie macicy wiec radze także udac sie do ginekologa
napisał/a: jiggas 2009-01-28 18:34
Rozmawiałem z moją dziewczyną o tym problemie i ona powiedziała, że to może być od solarium, bo po solarium czuła tam pieczenie i dziwne uczucie... Rozmawiała z mamą, bo jej mama też ma problemy w tamtych częściach ciała po solarium i jej dała jakieś leki które ona bierze jak ją boli po solarium. Zobaczymy, jeśli te leki nie pomogą to koniecznie idziemy do ginekologa. Myślicie, że to może być od solarium?
napisał/a: aneczka263 2009-01-28 19:29
czarna28 napisal(a):ból podczas stosunku może wywołać tyłozgięcie macicy wiec radze także udac sie do ginekologa


Tak i moze tez byc wywolane niewyleczonymi stanami zapalnymi lub uwarunkowane budowa anatomiczna

jiggas, szczerze mowiac nie slyszalam, aby solarium moglo wywolywac pieczenie w tych miejscach, ale ja na miejscu Twojej dziewczyny balabym sie brac jakiekolwiek tabletki bez konsultacji z lekarzem. Moze sie okazac, ze zamiast pomoc, zaszkodza. Dlaczego nie pojdzie do ginekologa? Przeciez w tej sytuacji to najlepsze wyjscie.
napisał/a: MałaAgacia 2009-01-28 21:09
jiggas, Moim zdaniem wykazujecie się nieodpowiedzialnością. Wizyta u gina nie kończy się amputacją kończyn ani trwałym zmianami więc nie rozumiem czemu ją odwlekacie.

O solarium piersze słysze...
napisał/a: jiggas 2009-01-28 21:40
Moja dziewczyna boi się ginekologa, ponieważ w przeszłości miała nieprzyjemne doświadczenia... Teraz unika go jak ognia... No ale jak mówicie, że to takie poważne to trzeba będzie koniecznie ją nakłonić do tego...
napisał/a: sorrow 2009-01-28 22:15
jiggas napisal(a):Teraz unika go jak ognia...

Niech idzie do innego.