pierwszy pocałunek fot. Fotolia

Czeka cię pierwszy pocałunek? Sprawdź krok po kroku, jak się całować!

Pierwszy pocałunek to ważne wydarzenie, podobnie jak pierwsza randka albo pierwszy seks. Nowa sytuacja zawsze jest wyzwaniem, ale prawdopodobnie i tak już po chwili będziesz wszystko robić instynktownie!
/ 24.11.2017 10:05
pierwszy pocałunek fot. Fotolia

Nie ma nic dziwnego w tym, że stresujesz się przed swoim pierwszym pocałunkiem. To naturalne, że każda z nas zadaje sobie wcześniej różne pytania: Co będzie, jeśli nie będę wiedziała jak się zachować? Co się stanie, jeśli zderzymy się nosami? Czy na pewno się nie obślinię? Czy powinnam zamknąć oczy? A co, jeśli dojdzie do pocałunku francuskiego?

Uwierz jednak w to, że nie tylko dziewczyny stresują się przed swoim pierwszym pocałunkiem. Nowa sytuacja zawsze jest wyzwaniem, ale prawdopodobnie i tak już po chwili będziesz wszystko robić instynktownie :-)

Jak poćwiczyć przed pierwszym pocałunkiem?

Sceny prezentowane w wielu filmach dla nastolatek, wbrew pozorom wcale nie są pozbawione sensu. Przyznajcie się w głębi duszy - ile z was ćwiczyło wcześniej, zanim doszło do pocałunku z chłopakiem?

Co jest najlepsze do ćwiczeń? Owoce! Warto praktykować sztukę całowania na soczystym jabłku albo brzoskwini. Niektórzy wybierają w tym celu własną dłoń albo powierzchnię lustra.

Pozycja 69: na czym polega?

Jak przygotować się do pocałunku?

  • Zadbaj o świeży oddech. 
  • Usta nie powinny być suche i spierzchnięte - będą nieprzyjemnie drapać partnera.
  • Pamiętaj, że dla mężczyzny pocałunek jest trochę czymś innym, niż dla kobiety. Dla nas to po prostu oznaka bliskości i sposób na okazanie uczuć. W męskiej psychice namiętne całusy to wyraz fizyczności, znacznie bardziej wiążą się z podnieceniem seksualnym.

6 sposobów na to, by zaskoczyć faceta w łóżku

Jak się całować?

  • Gdy chcesz zainicjować pocałunek, delikatnie obejmij partnera. Oczywiście, możesz też czekać na jego krok.
  • Patrząc na usta faceta, delikatnie przechyl głowę na bok. Dzięki temu nie zderzycie się nosami.
  • Delikatnie rozchyl wargi i muskaj nimi wargi chłopaka. Nie włączaj od razu języka, wszystko powinno dziać się powoli.

  • Teraz subtelnie spróbuj wsunąć język do ust partnera. Lekko dotykaj wnętrza jego jamy ustnej. Gdy on włączy do działania swój język, ty powinnaś się wycofać - w przeciwnym przypadku, namiętny całus zamieni się we wzajemne oblizywanie ;-)
  • Podczas pocałunku nie zapominaj o dłoniach. Nie muszą przecież spoczywać bezczynnie na plecach partnera. Możesz głaskać go, drapać po karku albo przesuwać palcami po jego włosach.

7 sposobów, by wydłużyć stosunek seksualny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/09.04.2018 21:29
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę trenera IGORTRENERONLINE.PL i wygraj 10 tysięcy złotych! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze i zbuduj piękną smukłą sylwetkę lub muskularne ciało!
/11.01.2018 10:50
A jak któraś Pan zmaga się z niskim libido, to jest na to rozwiązanie:) zbijamywage.pl/kobieta/femin-plus-czy-to-najlepszy-preparat-na-kobiece-libido
/29.11.2017 15:46
Dzięki za artykuł, przyda się ;)