Zdrowotny masaż prostaty czyli usługi erotyczne pod przykrywką

Masaż prostaty działa pro zdrowotnie. W medycynie wschodniej praktykuje się go ze względów profilaktycznych. Ale i u nas zaczyna się cieszyć coraz większym powodzeniem. Jednak czy aby na pewno tylko i wyłącznie z powodów czysto pro zdrowotnych?
/ 24.05.2013 07:38

Masaż prostaty działa pro zdrowotnie. W medycynie wschodniej praktykuje się go ze względów profilaktycznych. Ale i u nas zaczyna się cieszyć coraz większym powodzeniem. Jednak czy aby na pewno tylko i wyłącznie z powodów czysto pro zdrowotnych?

Zdrowotny masaż prostaty czyli usługi erotyczne pod przykrywką

fot. Depositphotos

Ogłoszeń, w których oferowany jest zdrowotny masaż erotyczny można znaleźć na pęczki. Jeśli masz problemy zdrowotne lub chciałbyś skorzystać z podobnej usługi profilaktycznie, z pewnością znajdziesz podobną ofertę i to dość szybko. Czy oby na pewno chodzi o o zdrowotny wymiar takich ogłoszeń?

Usługi erotyczne cieszą się wielkim powodzeniem nie od wczoraj. A skoro jest popyt, są i chętni, częściej chętne, które podobne usługi świadczą. Tylko czy aby na pewno wymiar zdrowotny ma tu znaczenie nadrzędne? I czy taka pani pielęgniarka bez doświadczenia medycznego może w czymkolwiek tu pomóc?

Panowie, jeśli miewacie problemy seksualne to pomocy należy szukać w gabinecie urologa. Jeśli szukacie jej u nieznajomej z ogłoszenia, to nie czarujmy się, że chodzi tu o wymiar tylko i wyłącznie zdrowotny. Raczej ciekawość i poszukiwanie przyjemności, nazywając rzecz po imieniu - usługi erotyczne (dosadniej prostytucja), ale pod inną wizytówką. I tłumaczenie partnerkom, że przecież to profilaktyka raka prostaty wydaje się argumentem mało przekonującym.

Według medycyny wschodniej masaż prostaty przynosi wiele korzyści zdrowotnych. Do jego zalet można zaliczyć:

  • zmniejszenie napięcia mięśni krocza
  • utrzymanie prostaty w dobrej kondycji
  • lepszy przepływ krwi w okolicach krocza
  • łagodzenie bólu w stanach zapalnych prostaty
  • pomoc przy zaburzeniach erekcji
  • rozluźnienie, relaks, odstresowanie
  • przyjemność, często kończąca się orgazmem

Oczywiście każdy lubi inne praktyki seksualne i preferuje inne pieszczoty. Dla części mężczyzn taki masaż absolutnie nie wchodzi w grę, innych z kolei bardzo to kręci. Ci drudzy mają czasem obawy w stosunku do swojej partnerki, a taka rozmowa bywa dla nich krępująca (a może się nie zgodzi, a może ją obrażę, a może to zbyt wyuzdane) i stąd szukanie ogłoszeń oferujących podobne usługi. Panowie, jeśli jesteście ciekawi lub chcecie spróbować czegoś nowego, najpierw porozmawiajcie ze swoją partnerką, często są bardziej otwarte w tych kwestiach niż się Wam wydaje. Możecie potraktować to jako nową formę doświadczenia. Nie każda kobieta będzie gotowa na takie pieszczoty, ale dla części z pewnością wyda się to dość ciekawy sposób urozmaicenia gry miłosnej. Drogie Panie, jeśli Wasz partner chciałby spróbować masażu erotycznego prostaty, a Wy nie macie oporów, to śmiało. Nowe doświadczenia zawsze zbliżają.

Pamiętajcie, że do tego typu pieszczot warto się odpowiednio przygotować, podobnie jak do seksu analnego. Odpowiednia higiena, rękawiczki lub prezerwatywa, lubrykanty nawilżające (najlepiej na bazie wody), ewentualnie specjalnie przystosowane masażery.

Panowie, jeśli miewacie kłopoty zdrowotne to lepiej odwiedzić lekarza urologa niż panią z ogłoszenia, bo badania profilaktyczne chronią skuteczniej niż wątpliwej jakości masaże. Jeśli kieruje Wami ciekawość i chęć spróbowania nowych praktyk seksualnych, lepiej porozmawiać o tym z partnerką.