Zadziwiające fakty seksualnej anatomii

Wygląda na to, że nawet w epoce wyuzdanego XXI wieku o penisach i waginach nie wszystko jeszcze wiemy. A są niespodzianki!
/ 30.07.2007 06:34

Wygląda na to, że nawet w epoce wyuzdanego XXI wieku o penisach i waginach nie wszystko jeszcze wiemy. A są niespodzianki!

Szalona pochwa

Pochwa może wypaść… Takie przypadki zdarzają się po operacji wycięcia macicy, ale również zupełnie spontanicznie bez powodu. W skrócie, aby nie męczyć wyobraźni, podpowiadamy, że chodzi o obsunięcie macicy, jajników, jajowodów lub samej tkanki pochwy w dół kanału i na zewnątrz… Brrrr.

Pochwa też się powiększa. W stanie podniecenia nasze waginy mogą rozciągnąć się nawet dwukrotnie na długość, aby pomieścić sprawcę rozkoszy. To dla panów wskazówka, że gra wstępna naprawdę ma znaczenie…

Wydzielina z pochwy a rekin. Laboratoryjne badania śluzu pochwowego pozwoliły stwierdzić, że nasze ochronne płyny zawierają m.ib. skwalen, substancję znajdowaną w wątrobie rekina i znaną jako wspaniały składnik kosmetyków - ze względu na nawilżanie i ujędrnianie tkanek.

Bicepsy w waginie. Mięśnie łonowe mają niezwykłą siłę i odpowiadają nie tylko za przyjemność z seksu, ale też trzymanie moczu a zwłaszcza poród. Można je wzmacniać ćwiczeniami na mięśnie Kegla i wedle znanych faktów rekord pobiła jedna Rosjanka, która zdołała na swoich mięśniach pochwy podnieść 15 kg!

Czytaj więcej o penisie…

Penis kapryśny

Erekcje przypadkowe. Wierzymy, że do stwardnięcia potrzeba mężczyźnie bodźca. Tymczasem, wzwód zdarza się nierzadko zupełnie przypadkowo - bez jakiejkolwiek fizycznej czy psychologicznej podniety - bywają to sytuacje dość deprymujące i niekomfortowe, zwłaszcza, gdy czujna partnerka od razu podejrzewa powód do zazdrości.

Niebieskie jaja. Mężczyźni lubią przekonywać nas, że potrzebują więcej seksu, żeby jądra im nie zsiniały. Jakkolwiek naciąganie to nie brzmi, faktycznie jądra mogą nabierać niebieskiego koloru podczas podniecenia, co powoduje dyskomfort albo nawet ból. Orgazm przynosi za to natychmiastową ulgę!

Penis a stopa. Popularne przesądy, że facet z wielkimi dłońmi czy stopami ma równie pokaźnie w majtkach jest całkowitą bzdurą. Statystycznie wyżsi panowie owszem mają dłuższe członki, ale na tym koniec. Ciekawostką jest za to, że geje mają średnio dłuższe i grubsze penisy niż heteroseksualni mężczyźni.

Rzuć palenie. Regularne zaciąganie się dymkiem może w czasowe perspektywie skrócić członek nawet o jeden centymetr! To wszystko efekt przykurczu naczyń krwionośnych i zaburzeń erekcji wywołanych nikotyną.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/24.10.2011 22:17
Ciekawe;)