POLECAMY

Wybielanie miejsc intymnych

Od jakiegoś czasu wśród obu płci zapanował nowy trend na wybielanie. I nie o zęby ani o włosy tu chodzi. Rozjaśnianie miejsc intymnych ma rzekomo podnosić samoocenę jak i odwagę w łóżkowych fantazjach...

Od jakiegoś czasu wśród obu płci zapanował nowy trend na wybielanie. I nie o zęby ani o włosy tu chodzi. Rozjaśnianie miejsc intymnych ma rzekomo podnosić samoocenę jak i odwagę w łóżkowych fantazjach...

 W dziedzinie wybielania zdecydowanie przoduje Japonia. Kraj kwitnącej wiśni bardzo ceni jasną skórę, która świadczy o dobrym guście, zdrowiu i dbałości. Im ciemniejszy kolor różowych intymności tym bardziej "zdrowo to wygląda". Jednak oglądając pełnometrażowe filmy dla dorosłych można zaobserwować mnóstwo "udoskonalonych" pod każdym względem wagin. I właśnie takie zakrzywione wyobrażenie zmotywowało do wyznaczenia nowych erotycznych kanonów mody.

Strefy analne rozjaśnia Cortney Cox (Monika z serialu "Przyjaciele"), a magazyn Marie Claire poświecił temu tematowi aż kilka stron. Zabieg jest bardzo prosty i polega na co kilkudniowej aplikacji specjalnej maści rozjaśniającej. Dla warg sromowych można zakupić specjalny puder, którego może używać również mężczyzna. Ma on wystarczać na około 20-tu aplikacji i kosztuje około 30 dolarów. Wybielone sutki wymagają już większego zaawansowania technologicznego - metoda jest zbliżona do techniki tatuażu. Aplikuje się jasny kolor zwłaszcza w ich obwódkach. Istnieją również silnie rozjaśniające kremy wybielające, ale ich ceny są dość wysokie. 

Technologia, kosmetologia daje nam możliwości w ingerencję całego naszego ciała, pytanie tylko - po co? Na forach internetowych możemy poczytać wypowiedzi zdesperowanych młodych dziewczyn, które wstydzą się swoich kolorów : 

"Mam troszkę nietypowy problem - chciałam zapytać czy da się jakoś poprawić wygląd warg sromowych ? Moje są czerwonawe i mnie osobiście się to bardzo nie podoba, nie wygląda to apetycznie... Wiem, że taka moja natura, ale nie daje mi to spokoju.."

" Niedługo rozpocznę współżycie z moim chłopakiem, ale wstydzę się moich warg, są bardzo ciemne i myślę, że coś z nimi jest nie tak..."

Czy wygląd naszych narządów powinien ulegać zmianom? Czy podniesie to naszą atrakcyjność? Pamiętajmy o tym, że w momencie podniecenia nasze narządy są bardziej ukrwione, a tym samym ciemniejsze. Wszytko jest jak najbardziej normalne, naturalne i chyba nie powinniśmy popadać w paranoję.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (40)
/rok temu
D..upe się myje a nie wybiela
/2 lata temu
Po wybieleniu analnym wzrosla ponetnosc a i zainteresowanie klientów, co pozwolilo na podniesienie ceny za kontakt analny do 100 euro za pukniecie. Uwazam, ze kazda z nas, która chce podnieść swoja atrakcyjność może sobie pozwolić na wybielanie miejsc intymnych. Tylko ze po takim zabiegu nie zapominajcie dziewczęta o podwyższeniu ceny za usluge, w myśl zasady, ze jak chłopstwo nie ma kasy na pukanko slicznych lalek, to niech siedza w domach ze swoimi czarownicami!
/4 lata temu
Uważam, że o ile wybielanie naturalnie ciemniejszych miejsc intymnych to już zbyt daleko idące udziwnienie, o tyle ja zastanawiam się nad wybieleniem i zmniejszeniem lewej wargi sromowej. Odkąd pamiętam jest dłuższa i dużo ciemniejsza od prawej i czuję się w związku z tym bardzo niekomfortowo. Wiem że w Warszawie na Kabatach (Wąwozowa chyba) jest klinika, która się tym zajmuje. Wiadomo, że za takie kwiatki się płaci, ale z drugiej strony chciałabym raz na zawsze pozbyć się tego kompleksu.
POKAŻ KOMENTARZE (37)