Wibratory dla par? Tak! Poznaj seks zabawki, które kręcą pary fot. Adobe Stock

Wibratory dla par? Tak! Poznaj seks zabawki, które kręcą pary

Zastanawiasz się po co parze wibrator? Odpowiadamy - po to, aby urozmaicić doznania podczas zbliżenia, ułatwić osiągniecie orgazmu, jeśli ktoś ma z tym problem i wprowadzić powiew nowości do sypialni. Przeczytaj i dowiedz się, jak to niepozorne urządzenie może odmienić wasz seks.
/ 30.06.2018 20:50
Wibratory dla par? Tak! Poznaj seks zabawki, które kręcą pary fot. Adobe Stock

Wibrator stymulujący punkt G i łechtaczkę

To małe, lekkie, urządzenie w kształcie litery U zwane jest też masażerem dla dwojga.
Nakłada się je przed stosunkiem tak, aby jeden koniec wibratora znajdował się w lub na łechtaczce kobiety, w zależności od modelu, a drugi koniec umieszcza wewnątrz jej pochwy.
Urządzenie jest na tyle nieduże, że może być obecne w pochwie podczas penetracji penisem. Pobudza zarówno kobietę, jak i mężczyznę, a oni sami mogą decydować o tempie zabawy za pomocą aplikacji w telefonie.
Ten rodzaj wibratora sprawdza się u kobiet, mających problem z orgazmem oraz u mężczyzn z cienkimi penisami albo panów, którym trudno utrzymać wzwód. 

Jak kupić pierwszy wibrator

Pierścień wibrujący

To wibrator, który nasuwa się na wzwiedziony penis, w ten sposób po wejściu do pochwy pobudza zarówno mężczyznę, jak i kobietę. Podobnie, jak poprzedni wibrator, ten także jest lekki.
Droższe wersje pierścieni wykonane są z  hypoalergicznych materiałów. Warto w nie zainwestować, ponieważ podczas intensywnego stosunku nietrudno o otarcia.

Wibrator dla odważnych mężczyzn

Służy do seksu analnego i używa się go w ten sposób, że jedną końcówkę kobieta umieszcza w swojej pochwie, a drugą, w kształcie penisa, w odbycie mężczyzny.
Ten rodzaj wibratora gwarantuje głębokie doznania. Nie wszyscy panowie odważą się zaryzykować tego typu zbliżenia, ale ci, którzy to zrobią, doświadczą głębokich doznań.

Przeczytaj również:
Czy uprawiając seks oralny można zabezpieczyć się przed chorobami?
Gdyby nie seks kamerki, byłabym inną kobietą – poznaj historie czytelniczek
Przed tobą pierwszy pocałunek? Te rady mogą ci się przydać!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)