Jaki jest twój orgazm?

Najnowsze badania pokazują, że przez sposób poruszania się, informujemy, jak przeżywamy orgazm. Co zdradza twój chód?
/ 30.05.2014 13:42

Najnowsze badania pokazują, że przez sposób poruszania się, informujemy, jak przeżywamy orgazm. Co zdradza twój lub jej chód?

Twój chód ujawnia jak przeżywasz orgazm!

fot. Materiały prasowe

Jeśli chód jest płynny, energiczny, zmysłowy i pozbawiony jakichkolwiek blokad mięśni, jego właścicielka ma zdecydowanie udane życie seksualne. Do takich wniosków doszli belgijscy seksuolodzy, którzy swoje badania przeprowadzili śledząc sposób poruszania się szesnastu pań.

Które panie mają lepszy orgazm?

Grupa naukowców z Katolickiego Uniwersytetu de Louvain (Institut d'études de la famille et de la sexualité, Louvain-la-Neuve), składająca się w połowie z kobiet i w połowie z mężczyzn (A. Nicholas, S. Brody, P. Sutter, F. Carufel), obserwowała kobiety poruszające się po ulicy. Uczeni odgadli z osiemdziesięcioprocentową poprawnością, które z obserwowanych pań łatwo osiągają orgazm pochwowy, a które nie. Wyniki swoich eksperymentów opublikowali w Journal of Sexual Medicine.

Wyniki badania nad kobiecy chodem a orgazmem

Próba badawcza nie była duża, jednak pozwoliła wysunąć wnioski, które mogą być przydatne w leczeniu kobiet z zaburzeniami orgazmów. Jak podkreśla Wiktor Koszycki, analityk zachowań seksualnych z serwisu Feromony.pl, dzięki odkryciom belgijskich naukowców można bowiem przypuszczać, iż terapia ruchowa (praca nad sposobem chodzenia, oddychania czy kontrolowanie pracy mięsni nóg, bioder i brzucha) może pomóc w osiąganiu satysfakcji seksualnejAutorzy badania sugerują, że tak naprawdę każdy, kto wnikliwie obserwuje sposób poruszania się kobiet, może dostrzec ich doświadczenia w osiąganiu orgazmów pochwowych.

Na podstawie materiałów prasowych Feromony.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/03.07.2014 09:37
sie rozpędziliście z tym artykułem !!!... szukam dalszego ciągu...hahaha, a tu pusto...jakieś przyklady ???
/12.06.2014 15:14
BELGOWI TO NIE NAROD JAK POWIEDZIAL FARRAGE. I MIAL RACJE. CO ZA DENNE 'BADANIA'. IM JUZ MUZGI ZLASOWALO. TO OD OBECNOSCI STRUKTUR EUROPEJSKICH W BRUKSELI:)