gra wstępna, seks, pieszczoty

Światowy Dzien Gry Wstępnej

Nie musisz czekać do 9 listopada, Światowego Dnia Gry Wstępnej by nauczyć się naszych ekscytujących sztuczek, dzięki którym wasza gra wstępna już nigdy nie będzie nudna.
/ 02.12.2008 23:27
gra wstępna, seks, pieszczoty
Im bardziej rozpalicie swoje zmysły, przed pójściem do łóżka, tym intensywniejsze będa wasze doznania. Kluczem do pełnej satysfakcji w seksie jest urozmaicona i długa gra wstępna. Jeśli juz dawno z niej zregnowaliście, lub wasze pieszczoty poprzedzające seks są rutynowe i nudne wykorzystajcie nadchodzący Światowy Dzień Gry Wstępnej by to zmienić. Kąsanie, pieszczenie, masaż erotyczny i nietuzinkowe całowanie sprawi, że twój facet będzie błagał o więcej. Oto co robić z jego ciałem by gra wstępna była równie niezapomniana co wasz seks.


Lekkim przerywanym ruchem, zmysłowymi, drażniącymi dotknięciami palców pieść jego wargi, uszy i kark. Takie pieszczoty sprawią Wam wyjątkową przyjemność. Dla wszystkich, którzy lubią seks — parę pomysłów na urozmaicenie łóżkowych igraszek z wykorzystaniem wiedzy o strefach erogennych.

Instrukcja do zmysłowej gry wstępnej

Usiądźcie wygodnie na materacu. Poproś swojego partnera, żeby położył się na plecach z głową na twoich kolanach. Dotykiem pobudzaj kolejno jego:

Usta — opuszkami palców delikatnie obrysowuj kształt jego ust (możesz rozprowadzać na nich wazelinę lub swój balsam do ust). Twoje dotknięcia powinny być czułe i bardzo delikatne. Lekko wsuń czubek palca między jego wargi i przesuwaj nim po wilgotnej, wewnętrznej powierzchni jego ust;

Małżowiny uszne — masuj płatki uszu swojego mężczyzny, trzymając od spodu małżowinę uszną. Następnie dotykaj ucho zewnętrzne wykonując kciukami ruchy okrężne. Głaskanie, całowanie, kąsanie uszu wywołuje podniecenie seksualne.

Teraz niech twój partner usiądzie wygodnie, np. po turecku, tyłem do ciebie, a ty cały czas siedź za nim. Masuj jego:

Kark — delikatnymi, głaszczącymi ruchami, rozluźniającymi mięśnie. Przesuwaj swoje dłonie od ramion w kierunku karku i szyi i z powrotem — do szczytów ramion i wokół nich. Uciskaj mięśnie karku opuszkami kciuków. Powtarzaj te ruchy wielokrotnie, aż poczujesz, że mija napięcie mięśniowe. Możesz przy okazji znów kąsać jego uszy i szeptać mu coś, co go podnieci;

Sutki — pieść je poślinionymi palcami;

Podbrzusze — muskaj i drap palcami dół jego brzucha. Baw się włosami łonowymi. Drażnij podbrzusze partnera drobnymi, przerywanymi ruchami tak długo, aż w pełni pobudzisz seksualną wrażliwość tych okolic jego ciała. Zbliżaj się dłońmi do jego genitaliów, całuj jego kark;

Wewnętrzna strona ud — połóż swoje ręce na jego kolanach. Zacznij masować wewnętrzną stronę jego ud, uciskając ją bocznymi powierzchniami kciuków i nasadą dłoni, palcami obejmując uda. Gdy poczujesz, że jego ciało mięknie pod twoimi dłońmi, czubkami palców zacznij wykonywać delikatne, ale zdecydowane ruchy okrężne wzdłuż zagłębień pachwinowych.

Poproś chłopaka, żeby położył się na brzuchu, ponieważ przyszedł już czas na:

Pośladki — w mięśniach których często kumuluje się napięcie. Połóż teraz na nich swoje dłonie. Czubkami palców uciskaj i rozciągaj tkankę mięśniową tuż powyżej kości miednicy. Zacznij przesuwać ręce wokół jego bioder i kreślić okręgi na pośladkach. Stopniowo coraz mocniej, wykonując coraz głębsze, penetrujące ruchy;

Stopy — ich masowanie naprawdę rozbudza zmysły! Poproś mężczyznę, żeby ugiął kolana tak, byś mogła mieć swobodny odstęp do jego stóp. Mały paluszek wsuwaj między palce stopy swojego mężczyzny, łaskocząc te wyjątkowo wrażliwe miejsca. Następnie ruchem ku górze przesuwaj swój palec po wewnętrznej stronie następnego palca jego stopy. Teraz pobudź masażem receptory czuciowe dużych palców jego stóp, uciskając go okrężnymi ruchami swojego kciuka. Zmiana rytmu ruchów powoduje intensyfikację wrażeń erotycznych.

Tekst na podstawie książki Nityi Lacroix, pt: "Masaż erotyczny. Intymny i praktyczny poradnik sztuki dotykania i pieszczot zmysłowych".