POLECAMY

Stosunek analny - czyli jak to jest wejść od tyłu?

Jak sprawić aby stosunek analny stał się przyjemnością? Tu znajdziesz kilka niezbędnych porad co wolno, a czego nie, żeby było fajnie.

Jak sprawić aby stosunek analny stał się przyjemnością? Tu znajdziesz kilka niezbędnych porad co wolno, a czego nie, żeby było fajnie.

Stosunek analny kojarzy się większości osób z homoseksualizmem, ale dlaczego? Tajemnicą przyjemnego seksu analnego jest nauczenie zwieraczy, aby otwierały się pod naciskiem przedmiotów z zewnątrz. Być może większość powie, że to wbrew naturze, iż odbytnica jest po to by wydalać a nie by w nią coś wkładać. Jej ściany nie rozciągają się ani nie wilgotnieją jak ściany w pochwie. Ale 42% badanych par heteroseksualnych przyznała się do seksu analnego! Więc może coś w tym jest!

Spróbujcie sami, ale KONIECZNIE przestrzegajcie paru ważnych rzeczy.

Wszystkie rodzaje analnych pieszczot sprawdzają się, kiedy jesteśmy bardzo zrelaksowani i mamy do siebie zaufanie. Powinniśmy postarać się, aby rejony między pośladkami były możliwie jak najbardziej rozluźnione – od tego zależy czy pojawi się ból czy rozkosz. Nie należy zapominać o dużych ilościach środków nawilżających. Każdy absolutnie każdy, nieważne czy jest w związku czy nie, jest hetero lub homoseksualistą powinien używać prezerwatywy (gładkiej)!!! I NIE chodzi tu o AIDS! Mężczyźni nie używający prezerwatywy zapadają na infekcję dróg moczowych, gdyż w ujściu cewki moczowej pozostają mikroskopijne drobiny kału, których nie da się wymyć. Mogą też uszczęśliwić partnerkę jakąś infekcją. Poza tym odbyt skonstruowany jest tak, że bardzo szybko absorbuje wydzieliny tam trafiające! Nie wiadomo jak organizm zareaguje na tak wchłoniętą spermę?

Trzeba pamiętać, iż seks analny wymaga wielkiej cierpliwości oraz ostrożnych zabiegów wstępnych, których nie pokazują filmy erotyczne ani pornograficzne. Obiekty wprowadzane do odbytnicy muszą być wkładane bardzo powoli i bardzo powoli wyjmowane. Muszą być gładkie, czyste i dobrze nawilżone.

BIANCA-BEATA KOTORO –
psycholog społeczny,
terapeuta specjalizujący się w dziedzinie seksuologii

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (48)
/2 lata temu
Mam kochanka co zrobił to ze mną nie sądziłam że to aż tak bardzo przyjemne też często pcha fiuta w mą dupkę mężowi nie dam to trzeba faceta by zapragnąć polecam
/2 lata temu
a fajnie to pani napisala. dojrzale. odpowiem pani mam nadzieje w podobnym stylu, chlopcy, mezczyzni, jest piekno i jest brzydota. zobaczie w nas wiecej piekna. meska owlosiona [d] nie musi byc nieogolona brudna ci[]a. odrobine fantazji panie i opanowie. panowie i panie, bezgledna higiena i estetyka.
/3 lata temu
POPKAZ FILM
POKAŻ KOMENTARZE (45)