Sexowne męskie zawody - TOP 9

Jakie męskie zawody kobiety uważają za najsexowniejsze? Jaki męski zawód zwala płeć piękną z nóg? Mamy ranking!
/ 26.08.2016 17:40

O kim najczęściej fantazjują kobiety? Kogo pożądają? W jakimi uniformie najchętniej zobaczyłyby swojego kochanka? Które z męskich zawodów są dla kobiet najbardziej intrygujące i jacy mężczyźni najbardziej pociągający? Gdzie chcą, żeby wymarzeni partnerzy pracowali?

Seksowne męskie zawody - TOP 9

fot. Fotolia

Ranking Sympatia.pl na podstawie odpowiedzi ponad 15 tys. głosów polskich internautek

Strażak, piłkarz, biznesmen, model? Wyniki rankingu są zaskakujące - sprawdźcie!

 

Miejsce 9.

Ostatnie miejsce w rankingu zajęli nauczyciel i - szok? - aktor, zdobywając dokładnie po 2% głosów internautek. Co ciekawe, zawód nauczycielki zwyciężył w rankingu na najsexowniejszy zawód wykonywany przez kobiety.

 

Miejsce 8.

Przedostatnie miejsce i 4% głosów internautów przypadło opiekunom do dzieci czyli panom niania. Wygląda na to, że panie, głosując na panów, którzy zajmują się dziećmi, cenią sobie ich czułość i opiekuńczość.

 

Miejsce 7.

Wrażliwy romantyk czy nieokiełznany niegrzeczny chłopiec - gitarzyści od zawsze powodowali przyspieszony rytm serca wpatrzonych w nich dziewczyn. Gitarzyści w naszym rankingu zdobyli 5% głosów. Redakcja polki.pl potwierdza!

 

Miejsce 6.

Masażysta i hydraulik. Łączy ich jedno - sprawne ręce, które - na wezwanie kobiety - potrafią zdziałać cuda. Masażysta i hydraulik zajęli w naszym rankingu 6. miejsce, zdobywając po 6% głosów.

 

Miejsce 5.

Na miejscu 5. - policjant. Nie od dziś wiadomo, że mundurowi działają na kobiety. Dlaczego właśnie mundur? Wyjaśnia nam 20-letnia asz94. - Mężczyźni w mundurach są bardziej męscy od takich w wymiętych t-shirtach i zwężanych jeansach - tłumaczy. - Wywierają na mnie duże wrażenie, wyglądają na bardziej dojrzałych, odpowiedzialnych. Aż mam ochotę się do takiego przytulić. (...) Mundur dodaje siły. A najważniejsze dla mnie, to czuć się przy partnerze bezpiecznie.

 

Miejsce 4.

Tuż "za pudłem" uplasował się także programista, zdobywając - podobnie jak policjant - ok. 7% głosów. - Informatyk? Cicha woda brzegi rwie - pojawia się głos na jednym z forów. - Kręcą mnie faceci przy komputerach, wiem, to dziwne - przyznaje kolejna internautka. Dziewczyny, dajcie szansę programistom!

 

Miejsce 3.

Lekarz na miejscu 3. Nasz ranking pokazuje, że panowie w białych kitlach wciąż budzą pozytywne emocje, szczególnie wśród pań. Pozytywny przekaz i odbiór tego zawodu bez wątpienia wzmacniają cieszące się wielką popularnością seriale - te polskie, i te zagraniczne, w których zabójczo przystojni lekarze znajdują harmonię między bohaterskim ratowaniem cudzego życia i łamaniem niewieścich serc. Kto ich nie pamięta? George Clooney, Hugh Laurie, Paweł Małaszyński...

 

Miejsce 2.

Zaszczytne, drugie miejsce i 14% głosów zdobył kolejny przedstawiciel służb mundurowych - żołnierz. Żołnierz może imponować z wielu powodów. Jednak fascynacja i randki - to jedno. Związek na całe życie - to drugie. - Życia z żołnierzem trzeba się też po części nauczyć - mówi majka13. - Mój mąż też jest żołnierzem zawodowym. Jeśli chodzi o związek to jest on wystawiany na wiele prób czasowych. Częste poligony, misje pokojowe, szkolenia, takie życie zmienia ludzi. Tęsknota za mężem i ojcem jest ogromna (...) Jestem dumna, że mam męża żołnierza, ale jednocześnie każdego dnia boję się o jego życie.

 

Miejsce 1.

Pilot - oto najsexowniejszy męski zawód! Zdecydowaną większością głosów zwyciężył pilot, zdobywając aż 37% głosów internautek. - Mój tata jest emerytowanym pilotem - mówi 31-letnia Joanna z Warszawy. - Wielokrotnie widziałam ten wzrok naszych sąsiadek czy kobiet, które mijał, wracając do domu. A ja, patrząc na niego, byłam naprawdę dumna. Kochał swoją pracę, ale rzadko bywał w domu. Mama wciąż tęskniła, ale gdy wracał, rekompensował jej i mnie rozłąkę, dbał o dom, choć bywało, że nie miał sił. Dziś, choć na emeryturze, też nie należy do zagorzałych domatorów. Widać, taki już charakter pilota.