Seksualne trendy 2013

Ciekawi Was co w tym roku będzie podbijać sypialnie na całym świecie? Oto małe zestawienie naprawdę gorących trendów…
/ 15.02.2013 07:57

Ciekawi Was co w tym roku będzie podbijać sypialnie na całym świecie? Oto małe zestawienie naprawdę gorących trendów…

1. Pęta i kajdanki

Seksualne trendy 2013

Powieść „50 twarzy Greya” i jej kolejne części rozpętały prawdziwe szaleństwo pod strzechami znużonych często rutynowym seksem par. Nie tylko kobiety poczuły nową falę pożądania i prawa do spełnienia fantazji, ale także panom pomysł na odrobinę sado-masochizmu zaczął się podobać. Coraz więcej będzie więc w użyciu kajdanek, sznurków, opasek na oczy, pejczyków i pacek do robienia klapsów. Coraz więcej par będzie chciało wypróbować przyjemną dawkę bólu w sypialni.

2. Wibrator dla dwojga

Seksualne trendy 2013

Analizy rynku zabawek erotycznych w 2012 roku wskazują na bardzo szybkie tempo wzrostu sprzedaży wibratorów przeznaczonych dla dwojga. Jak to działa? Jedna część zabawki w kształcie litery „U” służy do pobudzania genitaliów kobiety, druga dodaje bodźców mężczyźnie. Sukces zabawki prawdopodobnie polega na męskiej akceptacji – nie ma już tutaj zazdrości o wielki, czarny wibrujący penis z silikonu. Niewykluczone, że w tym roku duo-wibrator stanie się sprzętem użytku domowego w wielu domach…

3. Retro-bielizna

Seksualne trendy 2013

fot. Agent Provocateur

Zapomnijcie o czasach kiedy najbardziej erotyczna bielizna składała się z jednego sznurka. Ostatnie sezony przyniosły powrót seksownych fatałaszków inspirowanych burleską i kabaratem. Gorsety, pasy do pończoch, staniki z falbankami, długie majteczki… Niby widać o wiele mniej ciała, ale jednak jest goręcej.

4. Filmy i filmy

Seksualne trendy 2013

Nie tylko rośnie liczba par, które wspólnie oglądają pornografię dodając nieco pieprzu do współżycia, ale także pomysł nagrywania własnych igraszek zyskuje na popularności dzięki zwiększonemu dostępowi do kamer – w telefonach, laptopach, itp. Nagrywanie własnego filmu jest szalenie podniecające a wspólne oglądanie go później może dać Wam zupełnie nowe doznania.

5. Więcej gry wstępnej

Seksualne trendy 2013

Wraz z bardziej otwartym podejściem do seksu zwiększa się nacisk nie tyle na sam akt, co na przygotowanie. Coraz więcej mężczyzn rozumie i lubi pomysł stopniowego doprowadzania się wrzenia pieszczotami i bodźcami zewnętrznymi. Pomagają w tym nie tylko zabawki, ale też gierki, fantazje, rozmowy a nawet takie techniki jak masaż czy seks tantryczny.

fot. depositphotos.com