POLECAMY

Seksowne zabawki w sypialni...

...czyli czym podgrzać atmosferę podczas miłosnych igraszek.

...czyli czym podgrzać atmosferę podczas miłosnych igraszek.Seksowne zabawki w sypialni...

Kiedyś, gdy ktoś chciał wejść do seks shopu, uważnie rozglądał się na boki i niepostrzeżenie starał się przemknąć do „świątyni wyuzdania” - byle tylko nie zostać posądzonym o różnego rodzaju dewiacje. Dzisiaj chodzenie do 'tych miejsc' już nie jest tak napiętnowane, ale Polacy nadal wolą chadzać po erotyczne akcesoria, nie informując o tym nawet przyjaciół, a tym bardziej rodziny. Mimo to eksperymentujemy z seks gadżetami coraz śmielej, bo i rynek tych produktów rozrósł się niesamowicie od początku lat 90.

Według raportu Durexa, do grona osób, które sięgają po urozmaicenie łóżkowych zabaw, zalicza się około 20% Polaków, a ponadto 71% z nas lubi fantazjować na temat seksu, natomiast jakieś 69% korzysta z przyjemności, którą dają erotyczne masaże.

Seksowne zabawki w sypialni...Co lubią kobiety?

Najlepiej podsłuchać rozmowy, jakie mają miejsce podczas wieczorów panieńskich: panie wymieniają uwagi na temat ulubionych kajdanek z różowym futerkiem, wibratorów (także takich „na korbkę”), smakowych prezerwatyw czy czekoladowych lizaków w kształcie penisa. Ostatnio hitem okazuje się „landrynkowa bielizna”, sprzedawana także w sklepach o asortymencie daleko odbiegającym od seks shopowego – stanik i stringi wykonane są z wiszących na sznurkach cukierków, które w miarę wzrastającego apetytu można wolniej lub szybciej zjadać. Podobnie jest z czekoladowym kremem do ciała – można nim się wymalować, a potem czekać, aż partner zliże z nas słodki dodatek. Na wyjątkową kolację panie lubią przygotować także spaghetti z makaronu w kształcie mini-penisów, albo urozmaicić posiłek, stawiając na stole świeczki w kształcie męskiego narządu rozrodczego.

Co lubią mężczyźni?Seksowne zabawki w sypialni...

„Świerszczyki” już nie wystarczą, a sama branża prasy pornograficznej przeżywa lekką zapaść. Dlatego panowie, odwieczni wzrokowcy, oprócz korzystania z klubów ze striptizem i gumowych lalek, lubią podgryzać podczas intymnego wieczoru ciasteczka w kształcie piersi, a także oglądać partnerkę ubraną w specjalny, skórzany gorset lub wyjątkowo skąpą bieliznę, ale i sami zakładają cukierkowe, męskie stringi. W przypadku rozłąki, mężczyźni zaopatrują się często w poduszkę w kształcie piersi, którą tulą się podczas snu, albo w kapcie z sutkami. Mężczyźni stosują też wibrujące pierścienie i różnego rodzaju inne nakładki na penisa, które sprawiają dużo przyjemności i drugiej połówce, i samemu mężczyźnie. Dostępne są także specjalne pompki powiększające penisa i ginekologiczne wzierniki – nieuczulające.

Seksowne zabawki w sypialni...Trzeba też wspomnieć o sukcesie internetowego handlu erotycznymi akcesoriami – to właśnie w sieci Polacy częściej szukają gadżetów, niż odwiedzają zwykłe sklepy. Taka forma jest dyskretniejsza, ale już niedługo możemy spotkać się – jak to już jest w USA – z akwizytorami, którzy zapukają pewnego dnia do drzwi i zaoferują różnego rodzaju „pink” akcesoria.

Seksuolodzy są zgodni: Polacy rozmawiają coraz śmielej i częściej o seksie, są coraz bardziej otwarci na różne nowe techniki miłosne, a co za tym idzie – zwiększa się ich zainteresowanie  erotycznymi gadżetami. I coraz mniej ludzi dziwi się, gdy ktoś dostaje z okazji urodzin specjalny zestaw przyrządów, mających na celu urozmaicić igraszki w sypialni.

 

Le Chair

Seksowne zabawki w sypialni...

fot. www.wired.com

 

Zestaw do masturbacji

Seksowne zabawki w sypialni...
 

fot. www.kanojotoys.com


Pompka powiększająca piersi

Seksowne zabawki w sypialni...

fot. www.sexmag.pl

 

Żelowy wibrator pod prysznic w kształcie delfina

Seksowne zabawki w sypialni...

fot. www.intymnosc.pl

 

Menage A-Tool
Seksowne zabawki w sypialni...
fot. www.wired.com

www.coolest-gadgets.com (Wibrator na korbkę)
www.sextoys.co.uk (Gwizdek w kształcie członka)
www.sextoys.co.uk (Fioletowa nakładka na penis Screaming O)
www.venus.net (Cukierkowe stringi)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/7 lat temu
People deserve good life time and personal loans or student loan can make it better. Because people's freedom bases on money state.
/8 lat temu
Zgadzam się fantazja i wyobraźnia jest bardzo ważna, ale jest kilka rzeczy przedstawionych w tym artykule, których raczej bym nie spróbowała. Jeśli chodzi o zwalczanie nudy w łóżku to ostatnio czerpię pomysły jak i gadżety z Fun Factory ;) szczególnie zmysłowe są całuśne farbki do ciała i puder truskawkowy mmmm :)
/8 lat temu
Grunt to fantazja ;)