Seksowinki - czyli newsy ze świata grzechu

O nowych akcesoriach do klęczenia, książce, którą każdy mąż miałby kupić i pewnej bardzo nagiej pani…
/ 18.04.2011 07:06

O nowych akcesoriach do klęczenia, książce, którą każdy mąż miałby kupić i pewnej bardzo nagiej pani…

Wspomaganie seksu oralnego
Firma Diesel wprowadziła nową kampanię promującą sprzedaż legendarnych dżinsów. Do każdego zakupu powyżej 150 dolarów klient dostaje za darmo parę modnych ochraniaczy na kolana, mających zapewniać komfort przy… klęczeniu przed męskim rozporkiem. W założeniu marketingowym firmy jest jasne przesłanie, że jak modna i nowoczesna z ciebie dziewczyna i nosisz na pupie diesle, to na pewno spędzasz dużo czasu na kolanach…
Nam pomysł się podoba wybitnie!

Biblia matrymonialna
Sukcesy w dziedzinie księgarstwa chodzą dziwnymi drogami. Po bestsellerze Sheridana Simove „O czym każdy mężczyzna myśli poza seksem”, który sprzedaje się w sklepie Amazone.com jak świeże bułeczki i zawiera czystych 200 stron, karierę robi obecnie dzieło Mike’a Andrewsa pt. „Jak zrobić z żony swingersa”. O dziwo, nawet damskie recenzje książki są bardzo pochlebne - autor ma ponoć wyczucie i potrafi zaciekawić czytelnika pomysłem, nie siejąc wcale piekielnego ziarna zdrady czy grzechu.
Nie możemy się doczekać polskiej edycji!

Nagi York
Erica Simone to amerykańska fotografka, która lubi postawić kropkę na „i”. Jej ostatni projekt ma zachęcać ludzi do zastanowienia się nad rolą ubrań w naszym społeczeństwie. Czy jesteśmy już niewolnikami strojów - segregujących, wyznaczających role, określających status? A co gdyby wyjść na ulice miasta takiego jak Nowy Jork bez tych tekstylnych uprzedzeń? Erica wyszła i dała się sfotografować w metrze, bibliotece, kupując hot-dogi, żebrując i pomagając robotnikom przy budowie. Nagusieńka.
No cóż, ogląda się to bardzo przyjemnie…
www.nue-york.com