Seks-triki, które dają wyniki

Serwujemy Wam kolejną porcję propozycji urozmaicających współżycie. Bo akurat w łóżku kreatywności nigdy zbyt wiele…
/ 14.08.2015 11:14

Serwujemy Wam kolejną porcję propozycji urozmaicających współżycie. Bo akurat w łóżku kreatywności nigdy zbyt wiele…

Seks-triki, które dają wyniki

Fot. Fotolia

Jeśli jesteś w związku z kilkuletnim stażem, to najprawdopodobniej macie 2-3 scenariusze seksualne i wiele nowego trudno się spodziewać. I choć może to wcale nie jest tragedia, na pewno mała zmiana w rutynie pozwoli Wam podgrzać temperaturę o kilka stopni.

Jeśli brakuje ci już własnych pomysłów, wypróbuj nasze triki:

Z PODUSZKĄ

  • Aby wzmocnić swoje orgazmy żądaj podłożenia poduszki pod pupę, zawsze gdy kochacie się a ty leżysz na plecach. Ten kąt podniesienia miednicy pomaga stylmulować łechtaczkę podczas penetracji, co da ci od razu więcej zapału.

Z PEŁNYMI USTAMI

  • Seks oralny na mężczyźnie można urozmaicić nie tylko technicznie. Wykorzystywanie pokarmów takich jak lody czy szampan daje ci więcej radości, ale jemu także zapewnia całkiem nowe, wzruszające doznania. Z kolei jeśli będziesz nucić, mruczeć i stękać z pełną buzią dostarczysz mu podczas fellatio nowych wibracji.

UGRYŹ

  • Gryzienie się po całym ciele to ten element słodkiego sadomasochizmu, który trafi w gusta prawie każdej pary. Nie próbuj naprawdę gryźć ale jedynie lekko zębami chwytaj skórę na szyi, uszach, ramionach, brzuchu, udach, pośladkach, łydkach… Zachęć go do subtelnego gryzienia twoich piersi i warg sromowych – uczucie może być wspaniałe. Uwaga: gryzienie członka dla większości mężczyzn jest nieakceptowalne więc lepiej upewnij się zawczasu czy twój partner nie ma z tym problemów.

MANEWRY NA GÓRZE

  • Gdy kobieta jest na górze inicjatywa leży zwykle po jej stronie. Aby wzmóc swoje i jego doświadczenia możesz zamiast ruchów w dół i w górę zataczać miednicą kształty „8” oraz zmieniać kąt pochylając się do przodu i zupełnie do tyłu. Poza tym rozpuszczone włosy i masaż własnych piersi wielu facetom zawrócą całkiem w głowie.

Z RĘKĄ

  • Dobrym trikiem na zwiększenie doznań podczas seksu dla dwojga jest włożenie ręki między genitalia twoje a partnera. Tym sposobem możesz dwoma palcami ścisnąć dodatkowo jego członka zaś opuszkami skierowanymi w twoją stronę stymulować dodatkowo swoją łechtaczkę.

ZWIĄŻ

  • Związywanie jest obecnie bardzo modne i podczas gdy kobiety lubią mieć poczucie bezwładności poprzez skrępowanie nadgarstków i kostek u nóg; mężczyźni uwielbiają zawiązane oczy oraz… delikatne związanie penisa u nasady, np. za pomocą pończoszki. Tak pętla pomaga silniejszym orgazmom (po dojściu należy ją rozluźnić).

POSMARUJ

  • Nagość sama w sobie bywa ekscytując ale jeśli cali wysmarujecie się podczas gry wstępnej olejkiem to zmysłowość styku ciała z ciałem; ślizganie się po sobie i seksapil naoliwionych krągłości i wypukłości potrafi naprawdę doprowadzić dwoje do eksplozji. Uwaga: najbezpieczniej jest używać naturalnych olejków dla dzieci lub np. ze słodkich migdałów; substancje zapachowe mogą niepotrzebnie podrażnić strefy intymne.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)