Seks-pozycje: Latynoskie klimaty

Męczy Was jesienna słota i ciągłe zimno? Wszak w zaciszu sypialni można obudzić zupełnie inne, gorące rytmy… Dziś pozycje inspirowane południowo amerykańskim duchem!
/ 17.11.2011 12:34

Męczy Was jesienna słota i ciągłe zimno? Wszak w zaciszu sypialni można obudzić zupełnie inne, gorące rytmy… Dziś pozycje inspirowane południowo amerykańskim duchem!

Kubańska kołyska

Kobieta kładzie się na plecach z ugiętymi nogami w kolanach i unosi biodra do góry. Mężczyzna klęka przed nią i wsuwa się między jej rozchylone uda, rękoma podtrzymując jej plecy. Jeśli starcza mu siły i fantazji może w ramach pieszczot całować przy penetracji jej brzuch – to bardzo pobudzające!

Odwrócone mambo
Kobieta kładzie się na plecach jedną nogę unosząc pionowo do góry, a drugą odkręcając na zewnątrz. Mężczyzna klęka nad jej leżącą nogą wsuwając się w nią i jednocześnie nachylając tułów na bok przez wyprostowaną nogę. Ten skręt bioder daje wspaniałe możliwości jeśli chodzi o kąt penetracji!

Tequila Sunrise
On siada na ławeczce z nogami spuszczonymi na ziemię, a ona przysuwa się do niego z leżeniu na plecach. Przy jego pomocy podnosi lekko biodra i pozwala wsunąć się na jego członka, nogami zapierając się za plecami mężczyzny. Wspaniała, wygodna pozycja umożliwiająca patrzenie kochankowi prosto w oczy!

Fot. lilith-ezine.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/22.12.2011 03:10
DZISIAJ STAŁAM Z TORBAMI NA DWORCU I BABA MI SIĘ WPIERNICZA I MI KOPIE W WALIZY JAK JA JEJ SZURNĘ CO TY ROBISZ A KARAFKĘ WIOZŁAM A ONA ZE TO COŚ ZE MNĄ NIE TAK O TY SĘ MYŚLĘ NAWYZYWAŁAM JEJ TROCHĘ HI HI : )
/16.12.2011 09:24
dla mnie to nic nowego te pozycje
/24.11.2011 07:53
CZY TO POZYCJE DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH CZY TYLKO MAŁO WYSPORTOWANYCH ? DO USŁUG .