seks, para

Punkt G - męskie strefy erogenne

Wykorzystaj Walentynki zadbaj o swoje relacje z partnerem. Podpowiadamy jak sprawić by znów zaczął za Tobą szaleć.
/ 05.06.2019 11:07
seks, para

Niewykluczone, że w Wasze życie wkradła się rutyna. To częsty problem par, które od wielu lat są razem.

Przyczyną znudzenia seksem bywa "konserwatyzm" w łóżku, niechęć do eksperymentowania. Może i Wy, jak co druga para w Polsce, traktujecie intymność nazbyt poważnie.

Poznaj przyczyny
Seks powinien być eksplozją radości, nie smutnym rytuałem. Na początek spróbuj poznać prawdziwe powody chłodu, jaki okazuje Ci mąż. Być może chciałby, żebyście kochali się inaczej. Albo brakuje mu poczucia bliskości. Według powszechnej opinii tylko kobiety potrzebują ciepła, wyrozumiałości, świadomości, że są kochane. Nic bardziej mylnego. Mężczyźni, szczególnie pozostający w długoletnich związkach, też tego pragną. A kiedy ich oczekiwania nie zostają spełnione, zamykają się w sobie, tłumią żal. Efektem bywa niechęć do współżycia.

Okazuj mężowi więcej miłości
Nawet jeśli w głębi duszy masz mu za złe, że się Tobą nie interesuje tak jak dawniej. Zastanów się, czy także Twoje zachowanie wobec niego nie zmieniło się w ciągu ostatnich lat. Może kiedyś byłaś przymilną kotką, a teraz stałaś się drapieżną kocicą. Może przytyłaś i nie dbasz o to, jak wyglądasz. Albo przestałaś zachwycać się jego zaletami, zapewniać, że jest wyjątkowy i jedyny. Może nocą, zamiast przytulać się do niego, odwracasz się na drugi bok. Powróć do dobrych zwyczajów z czasów, kiedy seks był dla Was wielką przygodą. I pamiętaj: jeśli on nie ma w danej chwili ochoty na seks, nie zmuszaj go. Zrób mu delikatny masaż całego ciała. A nuż wyniknie z tego coś niezwykłego?

Zaskocz swojego mężczyznę
Im więcej wykażesz inwencji, tym bardziej prawdopodobne, że odnajdziecie dawną bliskość. Wymyśl coś oryginalnego, zabawnego. Mężczyźni uwielbiają nowe wyzwania, a nic tak nie odświeża związku, jak wspólne przeżywanie erotycznego szaleństwa. Nie rezygnuj z eksperymentów, nawet jeśli początkowo będziecie czuć się trochę niezręcznie. Następnym razem to on zaskoczy Ciebie!