Pieśćcie nasze piersi!

Erekcja nie należy się tylko mężczyznom. Przestańcie się gapicie na nasze piersi i zacznijcie traktować je na serio!
/ 20.07.2012 06:17

Erekcja nie należy się tylko mężczyznom. Przestańcie się gapić na nasze piersi i zacznijcie traktować je na serio!

Faktycznie erekcja brodawek to zjawisko analogiczne do wzwodu, aczkolwiek o wiele mniej wokół niego szumu. Ot, antenki. Tymczasem kobiety, podobnie jak mężczyźni, w ten sposób reagują na podnietę, często wcale bez dotyku. I to najlepszy dowód na to, jak bardzo unerwione i czułe są to miejsca dla nas.

Panowie popatrzcie w górę!
Dam głowę, że połowa z kobiet doświadczających trudności z osiąganiem rozkoszy ma już dość zawodników poniżej pasa i marzy, aby pieszczoty przesunęły się poza linię pępka. A właściwie to rozpoczęły z tej strony. Mówiąc zaś o pieszczotach nie mam na myśli dotknięcia, ściśnięcia czy cmoknięcia, ale faktyczny kawałek manualnej pracy.
 

Pieście nasze piersi!

Bo mało co daje tak wspaniałe odczucia jak masowanie, łaskotanie, ściskanie, ssanie, całowanie piersi. I choć dla panów najważniejsza zwykle jest cała górka, tak naprawdę języczek uwagi należy się brodawkom, a zwłaszcza otoczce wokół nim. Tu jednak kilka uwag:

  • Piersi nie ssie się jak niemowlak ruchem jednostajnym i proszącym się o mleko. Wymagana jest odrobina fantazji, zmiana tempa, różne techniki - całkiem analogicznie, jak przy pieszczotach męskiej chluby.
  • Lekkie ugryzienia są strasznie sexy, ale odgryziony sutek woła o kastrację.
  • Techniki masażu są różne, ale wyciąganie czy tłoczenie piersi na siłę może jedynie zmienić ich na kształt na bardzo udręczony.

Małe też lubią!
Do pieszczot piersi świetnie nadają się kostki lodu, piórka, oliwki, kremy a nawet penis - słynna miłość na Hiszpana jest jednak przywilejem kochanek o miseczce dużego formatu. Tu właśnie powody do kompleksów mają zwykle posiadaczki biustonoszów ABC, trapiąc się rozmiarami aż do granicy ukrywania piersi przed partnerem.

I choć wszyscy wiemy, że ten rozmiar ma znaczenie, warto pamiętać, że kobiety mniej obdarzone zwykle wyrównują entuzjazmem. Przyjemność z pieszczot nie zależy też od obwodu w biuście, a jest wiele doniesień, że małe biusty są bardziej wrażliwe. Tak więc apelujemy o skrupulatne zajęcie się każdym kobiecym sutkiem, bo jedna trzecia z nas może bez zdejmowania majtek w ten sposób przeżyć orgazm. I to jaki!