seksowna bielizna fot. serwis prasowy

Piękna bielizna podniesie temperaturę związku

Kto powiedział, że to rolą mężczyzny jest dbać o odpowiednią temperaturę związku? Zamiast biernie czekać, weź sprawy w swoje ręce.
/ 08.03.2011 07:01
seksowna bielizna fot. serwis prasowy
Niezależnie od tego czy zauważasz lekkie ochłodzenie uczuć, czy też Twój związek jest w fazie rozkwitu, warto podnieść trochę jego temperaturę. Nic nie zrobi tego tak skutecznie, jak zamiana swojej zwykłej pidżamy na seksowną koszulkę nocną.

Dlaczego? Po pierwsze, mężczyźni są wzrokowcami. Po drugie, piękna koszulka nocna, podkreślająca Twoje walory, będzie dobrym pretekstem do przygotowania miłej kolacji przy świecach. Po trzecie, kobieta ubrana w dobrze skrojoną, ładną i wygodną bieliznę, czuje się atrakcyjna, pewna siebie i zyskuje lepszy humor. Lepiej iść do łóżka w czarnej satynie z delikatną koronką niż w spranej piżamie w paski, prawda?

Niezdecydowanym na przeciw wychodzi polski producent bielizny Kinga, oferując duży wybór ekskluzywnych nocnych koszulek. Szeroka gama wzorów i kolorów sprawia, że każda kobieta znajdzie coś w sam raz dla siebie i na każdą okazję, niezależnie czy będzie to namiętna noc, czy senny wieczór z dobrym filmem i kubkiem gorącej herbaty. Idealną propozycją do codziennego użytku jest delikatna koszulka Soft z kolekcji Island of Dreams.

Prosty krój i miękki materiał sprawiają, że poczujesz się w niej nie tylko komfortowo, ale i atrakcyjnie. Z kolei koszulka Dream to opcja dla pań odważnych, które pragną co wieczór uwodzić swojego partnera. Inspiracji i pretekstów do romantycznej kolacji dostarcza również linia Carnival of Venice z koszulkami Mattina i Piaza. Wyrafinowane kroje, czarna satyna i delikatne koronki to ich niewątpliwe atuty, podnoszące temperaturę każdego związku.

– Projektując nasze koszulki, staramy się, aby spełniały oczekiwania kupujących je kobiet. Muszą być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i dobrze skrojone. U kobiety najbardziej seksowna jest jej pewność siebie, dlatego nasze koszulki muszą być wygodne. Panie czują się w nich dobrze, a to bezpośrednio przekłada się na temperaturę związku – mówi Kinga Lesisz, właścicielka firmy Kinga Lingerie de Femme.