Ogórkowe penisy i orgazm w skarpetkach

Garść ciekawostek ze świata seksu i absurdu…

Wegańska dieta powiększa
https://www.youtube.com/watch?v=OYwjjTuZsxM&feature=youtu.be
Choć w świadomości publicznej prawdziwy macho facet z nadmiarem testosteronu, to gość, który lubi zjeść na śniadanie bekon, na obiad kotleta a na kolację kiełbasę, organizacja chroniąca prawa zwierząt PETA próbuje przekonać panów do diety wegańskiej. Głównym argumentem ma tutaj być… rozmiar penisa i jego zdolności – ciekawy spot insynuuje, że jedząc tylko warzywa i owoce można cieszyć się wielkim, roztańczonym penisem nawet w podeszłym wieku. Hmmm, czy naprawdę tędy droga?

Nie rozbieraj kobiety do końca

Ogórkowe penisy i orgazm w skarpetkach

depositphotos.com

Holenderscy naukowcy twierdzą, że istnieje bezpośredni związek między zdolnością kobiet do osiągnięcia orgazmu a ciepłem stóp. Według badań, noszenie skarpetek podczas seksu zwiększa o 30% szanse na osiągnięcie orgazmu! I nie jest to czarna magia, ale zwykła fizjonomia – zakończenia nerwowe pomiędzy palcami stóp są związane z pobudzeniem genitaliów u kobiet. A więc panowie, zdejmować majtki ale kupować wełniane skarpety!

A trumny sprzedają…

Ogórkowe penisy i orgazm w skarpetkach

fot. Lindner

Znowu młode, żywe i nagie kobiety. Polska firma Lindner już po raz kolejny przygotowała promocyjny kalendarz, na którym obok cmentarnych produktów są porozbierane prowokacyjne panie w bardzo kontrowersyjnych z katolickiego punktu widzenia pozach. Jedna siedzi nago na trumnie z wężem dokoła szyi, druga wyrywa mężczyźnie wnętrzności, trzecia świeci biustem podczas gdy podrapany facet ucieka z płonącą trumną… Zbigniew Lindner, właściciel, broni pomysł twierdząc, że skoro nagość może sprzedawać biżuterię i samochody, to czemu nie….

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)