POLECAMY

Najlepsze pozycje seksualne Kamasutry! [video]

Kamasutra to indyjski traktat z początków naszej ery dotyczący ludzkiej seksualności. Jest to też zbiór pozycji seksualnych. Zobacz, na czym polegają takie pozycje jak: Ósemka pożądania, Rozgwiazda czy Łyżeczka!

 

Czym jest Kamasutra?

Nie wiadomo dokładnie, kiedy powstała Kamasutra (a właściwie: Kama Sutra) – wiemy natomiast, że prawdopodobnie jej autorem był Watsjajana żyjący pomiędzy I a VI wiekiem naszej ery. Napisał on traktat na temat seksualności i zachowań seksualnych, w którym opisał m.in. pozycje seksualne oraz umiejętności niezbędne kochankom, a szczególnie kobietom.

W traktacie znalazły się także informacje na temat różnych typów związków seksualnych, pieszczot oraz mnóstwo porad praktycznych. Pismo pomaga zrozumieć nie tylko ówczesne życie seksualne w dawnych Indiach, ale także ówczesne realia społeczne i kulturowe.  

Kamasutra stanowi źródło inspiracji do intymnych zbliżeń partnerów na całym świecie. Przygotowaliśmy dla Was krótkie video prezentujące najlepsze pozycje kamasutry!

Zobacz też: Zobacz 10 najlepszych pozycji seksualnych!

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
Jak mąż mnie ostatnio posunął w pozycji dzika rozkosz to odfrunęłam, na drugi dzień ledwo chodzic mogłam ale warto było, w tej pozycji można też w pupę ;)
/rok temu
A w sumie dlaczego nie, przecież wszystko jest dla ludzi ;) My z mężem też eksperymentujemy, mąż kupił niedawno tabletki na powiększenie - Penisizer, które sprawdzają się naprawdę nieźle :P:P
/2 lata temu
Nic nie widać