Romantyczny seks fot. Fotolia

Na walentynki - romantyczny seks

Walentynki to święto zakochanych, podpowiadamy więc jak wyjątkowo i romantycznie spędzić ten wieczór miłości
/ 04.06.2019 21:19
Romantyczny seks fot. Fotolia

Walentynki to dzień, w którym szczególnie warto zadbać o zmysłową i romantyczną atmosferę w sypialni (i nie tylko!). Pośpiech, brak czasu i ciągłe zmęczenie sprawia, że często zapominamy zadbać o nasze życie erotyczne. Niech tegoroczne walentynki staną się okazją, aby odświeżyć łączącą Was namiętność!

Zapomnij o standardowym seksie przy zgaszonym świetle i puść wodze fantazji. W tym roku w walentynki zadbaj, aby wasz seks był pełen zmysłowości i romantyzmu. Nie masz pomysłu? Podpowiadamy, jak w prosty sposób sprawić, aby walentynkowy seks był pełen magii:

1. Zmysłowa kąpiel


Wanna wcale nie musi służyć wyłącznie do kąpieli! Wspólne pluskanie się wśród pachnącej piany to doskonały sposób na relaks i zmysłową grę wstępną. A kiedy już zaczniecie nacierać się wzajemnie aromatycznymi olejkami, a temperatura wokół wzrośnie, zamiast przenosić się do sypialni dokończcie dzieła na miejscu. Spokojny, delikatny seks w odprężającej kąpieli z pewnością sprawi Wam mnóstwo przyjemności i doda sił do dalszych erotycznych zmagań.

2. Przed kominkiem


Ciepło płynące z kominka, miękki dywan, kieliszek wytrawnego wina i Wy w negliżu - czyż nie jest to idealny zestaw na romantyczną noc pełną erotycznych przygód? Nie bez powodu kominkowa sceneria jest częstym elementem filmowych scen erotycznych. Ciepło działa odprężająco, delikatne światło ognia daje odpowiedni nastrój, a seks w niecodziennym miejscu to dodatkowy element wzmagający pożądanie.

3. Na romantycznym wyjeździe


Nic nie pomaga w budowaniu walentynkowego nastroju jak oderwanie się od codziennego życia. Dlatego już dziś pomyśl o krótkim wyjeździe tylko we dwoje! A potem? Romantyczna kolacja, kieliszek dobrego wina lub obiad zamówiony bezpośrednio do pokoju - wykorzystajcie ten czas jak chcecie i cieszcie się sobą do woli!

4. W świetle świec


Co, jeśli żadna z powyższych opcji nie wchodzi w grę? Zadbaj o wyjątkową atmosferę tak, jak potrafisz. Jak to zrobić? Światło wielu świec (spokojnie wystarczą tealighty), nowa pościel, świeże kwiaty czy wspólny masaż erotyczny aromatycznym olejkiem z pewnością sprawią, że oboje poczujecie magię walentynkowej nocy. 

Planując scenerię walentynkowego seksu pamiętaj, że to nie otoczenie jest najważniejsze, a pieszczoty i uwaga, jaką się wzajemnie obdarzycie. Dlatego nie przejmuj się, jeśli zmysłowa kąpiel lub romantyczny wyjazd są poza Twoim zasięgiem. Skorzystaj z tego, na co możesz sobie pozwolić - dzięki odrobinie pomysłowości i chęci możesz stworzyć nastrój, którego obydwoje nie zapomnicie na długo.