łóżko, kobieta, mężczyzna, nogi

Na walentynki - gra wstępna

Gra wstępna – czyli świetny początek, który sam w sobie może być celem zabawy. Gra zmysłów, namiętności i mnóstwo rozkoszy…
/ 05.06.2019 07:30
łóżko, kobieta, mężczyzna, nogi

Każdy dzień może być wyjątkowy, ale Walentynki to dopiero okazja do… szaleństwa i odkrywania nowych doznań. 14 lutego, bo o tym dniu mowa, może stać się dniem spełniania Waszych marzeń seksualnych… Aby tak się stało, powinniśmy się do tego wyjątkowo przygotować. Co można zrobić…?

Po pierwsze: Nastrój… romantyczne miejsce, w odosobnieniu i ciszy. Odpowiednie światło zapewnią świece, delikatne odczucia przyniesie jedwabna pościel bądź zmysłowe Spa w łazience, a rozsypane płatki róż dodadzą smaku Waszym igraszkom.

Po drugie: Zapach… Perfumy słodkie, ostre czy też orientalne, wszystko dopasowane do indywidualnych upodobań. Wspólna kąpiel z wonnymi olejkami, delikatna piana i zapachowe świeczki w łazience sprawią, że Wasz zmysł powonienia oszaleje z rozkoszy.

Po trzecie: Afrodyzjaki… zaostrzają apetyt nie tylko na jedzenie, ale i na seks. Owoce, nie tylko morza, ale także banany, melony, brzoskwinie pobudzają seksualne rządze. Przyprawy dodają pikanterii w łóżku… bazylia, kolendra, lubczyk. Oczywiście nie można zapomnieć o lampce wina bądź szampana. Pamiętajmy jednak, że większa jego ilość może ostudzić zapędy, a wręcz spowodować zupełną niemoc seksualną.

Po czwarte: Strefy erogenne… musimy nauczyć się ciała naszych kochanków. U kobiety jak i u mężczyzny znajdują się one w innych miejscach. Kobiece ciało to tak naprawdę jedna, wielka strefa erogenna. To nie tylko piersi i narządy płciowe, ale i szyja, twarz, dłonie, biodra i brzuch, nogi oraz stopy. U Mężczyzn sprawa wygląda trochę trudniej. Jednak mylne jest myślenie, że facet nie potrzebuje pieszczot, gdy kobieta zacznie lizać, gryźć i muskać jego uszy, kark, klatkę piersiową oraz pośladki będzie wniebowzięty.Po piąte: Zabawki erotyczne… jest ich coraz więcej, a rozmowa o nich coraz śmielsza. Gadżety takie jak olejki do masażu, żele intymne, nakładki wibracyjne, to wszystko urozmaici grę wstępną i sprawi, że szybko o niej nie zapomnicie.