Moja dziewczyna nie chce seksu analnego

Moja dziewczyna nie chce kochać się ze mną analnie. próbowałem na wszelkie sposoby ją przekonać, ale ona twierdzi, ze nie może się przełamać. Czy powinienem nalegać?
/ 21.11.2007 22:12
Moja dziewczyna nie chce kochać się ze mną analnie. próbowałem na wszelkie sposoby ją przekonać, ale ona twierdzi, ze nie może się przełamać. Czy powinienem nalegać?

W wielu kobietach seks analny wzbudza silne prawie zawsze negatywne uczucia.
W kontaktach analnych, czy oralnych najbardziej istotne jest to, żeby oboje partnerzy akceptowali ten typ współżycia seksualnego i nie odczuwali żadnego przymusu lub lęku.

Nie powinieneś zmuszać do niczego partnerki. Współżycie powinno być przyjemnością, a nie przymusem. Wymuszanie takiego kontaktu może spowodować uraz psychiczny. Jeżeli tak bardzo zależy Ci na tego rodzaju współżyciu, to spróbuj bardzo delikatnie zachęcić partnerkę. Porozmawiajcie o tym na spokojnie, powiedzcie o swoich potrzebach, a także lękach i obawach.

Ważne !!!
Istotnym elementem podczas stosunku analnego jest stosowanie lubrykantów, ponieważ odbytnica nie wydziela własnego śluzu. Czystość okolicy odbytu jest bardzo ważna, ze względu na ryzyko przeniesienia bakterii.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (75)
/06.07.2015 22:45
od kilku lat kocham sie tak z moim mezem i oboje to uwielbiamy. Polecam bardzo intensywne orgazmy.
/16.04.2009 01:20
czemu tyle negatywów? Większość kobie, z którymi miałem *przyjemnośc, lubiło anal, albo bardzo pięknie kłamało ;-), oczywiście zdarzyło się, że i nie, ale zdecydowana większość - tak, oczywiście nie "tylko i wyłącznie" ale od czasu do czasu dl urozmaicenia, byle nie nachalnie, ale naprawdę z wyczuciem i może być oki....
/29.04.2015 22:22
Jako kobieta i posiadaczka wielu koleżanek (po licznych rozmowach na ten temat) powiem Ci.... że większość z nich to pewnie pięknie kłamało
POKAŻ KOMENTARZE (72)