POLECAMY

Moda na seksowne matki

Zadbana, aktywna i seksowna matka, która rozbudza pożądanie młodych mężczyzn, to nie mit. Zdarzają się przypadki romansów z młodymi mężczyznami, a nawet rywalizacja z córką.
Moda na seksowne matki

Zmianę społecznej interpretacji macierzyństwa i kobiecości widać na każdym kroku. Wiele luksusowych firm perfumiarskich i kosmetycznych zaprasza do swoich reklam coraz starsze kobiety. "Czterdziestka" dzisiaj oznacza pełen rozkwit kariery zawodowej przy zachowanej witalności i atrakcyjności. Kobiety takie stały się idealnym targetem reklamowym – dbają o siebie i stać je na drogie przyjemności. Jednocześnie promuje się obraz młodej, trzydziestoletniej, zadbanej matki, która zachowała świeżą, młodzieńczą urodę. Dzięki temu wszystkie kobiety czują, że życie nie kończy się po pierwszym dziecku i nadal szukają realizacji: zawodowej i seksualnej.

Matka lepsza od córki

Romanse matek z partnerami ich córek wydają się być filmową fantazją, ale okazuje się, że seksuolodzy wielokrotnie spotykają się w swoich gabinetach z takimi problemami i bynajmniej nie są one wytworem wyobraźni twórców serialowych.

Kiedyś wielokrotne ciąże i porody, którym daleko było do hasła „rodzić po ludzku”, potrafiły „wyeksploatować” kobietę, odbierając jej cały urok, kobiecość i świeżość. Dzisiaj nierzadko matka z córką wyglądają jak siostry. Zmiana roli z matki – kury domowej na zadbaną bussines woman sprawia, że mężczyźni też nie są wobec nich obojętni.

Zobacz też: Kobieca seksualność – nareszcie uwolniona?

Otwartość jest seksowna

Dlaczego starsza kobieta może być bardziej atrakcyjna? Jest świadoma swojej kobiecości, doświadczona i otwarta. Dojrzałe kobiety potrzebują seksu, a przystojny partner córki stanowi czasem jedyny "obiekt" w zasięgu ich zainteresowań. Seks jest dla takiej kobiety przyjemnością, zabawą, nie w głowie jej podchody i kłótnie. Wie, czego chce i umie zaspokoić partnera.

Seksuolodzy podają, że schematów takich relacji jest multum, poczynając od zakochania od pierwszego wejrzenia, poprzez przyjmowanie roli nauczycielki, aż po nadopiekuńczą teściową, która rozbudza pożądanie młodego mężczyzny.

Zdarza się, że kobiety takie często ukrywają bujną przeszłość, którą zrzucają na karb głupiej młodości. Córki wychowują w purytański sposób, a same mają na swoim kącie liczne przygody, które uważają za błędy. Kiedy jednak pojawiają się emocje, nie potrafią panować nad zmysłami i wplątują się w skomplikowane związki i romanse, które psują relacje w całej rodzinie.

Zobacz też: Jak rozwijać seksualne pasje w łóżku?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/6 lat temu
niech czterdziestolatki też czuja się potrzebne .
/6 lat temu
[quote=~AlterJego.pl] Wow. Artykuł, który "wiele" wnosi do tematu. [/quote]
/6 lat temu
ja robie seks mam 90
POKAŻ KOMENTARZE (1)