Miłość po francusku

Jest grupa kobiety, które są tradycjonalistkami w sprawach seksu i trudno jest im się przekonać do jakiejkolwiek innej pozycji niż klasyczna, a już zupełnie nie można ich nakłonić na miłość francuską.

Jest grupa kobiet, które są tradycjonalistkami w sprawach seksu i trudno jest im się przekonać do jakiejkolwiek innej pozycji niż klasyczna, a już zupełnie nie można ich nakłonić na miłość francuską.

 

Cóż - w naszym kręgu kulturowym seks oralny utożsamiany jest często z zachowaniem

niemoralnym, a nawet grzesznym. Tę formę pieszczot wielu ludzi traktuje jako perwersję seksualną lub zboczenie. Kojarzy się z czymś nieczystym, bo dochodzi przy nim do kontaktu warg oraz języka z organami wydalniczymi – a to prowadzi do skojarzenia ,,brudny seks”. Postawa tych kobiet jest prawdopodobnie wyniesiona z domu, z wychowania, jakie odebrały w rodzinnym domu.

Jedynie wyrozumiałość i delikatność partnera mogą zmienić nastawienie tych pań. Intymność i dobre porozumienie się oraz długie rozmowy (bez nacisku!) będą miały na pewno duże znaczenie. Można również wybrać się do psychologa/seksuologa na reedukację seksualną, która może zmienić nastawienie kobiety do miłości francuskiej, czyli seksu oralno-genitalnego.

Bianca-Beata Kotoro: psycholog, terapeuta w dziedzinie seksuologii

Instytut Psychologiczno-Psychoseksualno-Szkoleniowy "Beata Vita"
al.KEN 49 / 235 (metro Natolin) Warszawa, tel. 022 35 39 650, 022 64 80 369
www.beata-vita.waw.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (47)
/3 lata temu
Dziewczyny pamiętajcie jedno !!! Jak kobieta nie będzie ku.r.w.ą w łóżku nigdy nie będzie dobrą żoną !!!
/5 lat temu
Nie wszystkie kobiety uwielbiają grać na flecie :)
/4 lata temu
Tak, a niektórym tylko się wydaje, że są kobietami.
POKAŻ KOMENTARZE (44)