para, łóżko

Męskie zaburzenia

Nic tak nie psuje dobrego humoru na wakacjach jak niedyspozycje łóżkowe.
/ 13.11.2008 11:13
para, łóżko

Nic tak nie psuje dobrego humoru na wakacjach jak niedyspozycje łóżkowe. Mężczyzno - nie pozwól, aby problemy w sypialni wpłynęły na Twój upragniony urlop! Masz szansę, żeby solidnie przygotować się do wakacyjnych szaleństw. Przez 2 tygodnie od 11 do 24 czerwca w ponad stu gabinetach w całej Polsce można skorzystać z bezpłatnych konsultacji i porozmawiać z lekarzami o męskim zdrowiu.

Organizatorzy kampanii "Męskość znaczy Zdrowie" po raz kolejny organizują akcję bezpłatnych badań w zakresie zaburzeń erekcji.

Każdy sprzęt czasem zawodzi
Niepowodzenia zdarzają się każdemu, nawet najbardziej wytrawnemu kochankowi, a mechanizm nawet najbardziej odporny, czasem szwankuje. Kiedy mężczyzna nie stanie na wysokości zadania kilka razy w ciągu miesiąca, to jeszcze nie powód do niepokoju. Problem pojawia się wtedy, kiedy nieudane jest, co czwarte intymne zbliżenie.

Przyczyn zaburzeń erekcji jest wiele i wynikają one zarówno z czynników psychicznych jak i fizycznych. Chociaż częstotliwość zaburzeń erekcji wrasta wraz z wiekiem, to jednak dojrzałe lata, spośród fizycznych czynników, są najmniej ważną przyczyną dysfunkcji. Na sprawność seksualną w dużym stopniu wpływa jakość naszego życia. Każda sytuacja stresogenna, depresja czy pobudzenie mogą być przyczyną nieprawidłowości w działaniu funkcji seksualnych. Niebagatelny wpływ na pogorszenie sprawności w sypialni mają również używki: alkohol i papierosy. Istotne by problemu z erekcją nie lekceważyć, gdyż może być sygnałem poważnych schorzeń takich jak: cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca.


Dwuosobowy problem
Nieudane życie seksualne to z jednej strony ogromny problem dla mężczyzny, dla którego klęska w sypialni jest nierzadko równoznaczna z klęską męskości. Z drugiej strony to również problem, z którym musi zmierzyć się kobieta, bo to ona często bierze na siebie winę za niedyspozycje partnera przekonana, że przestała już być dla niego atrakcyjna. Problem w tym, że Panowie dotknięci tak intymnym schorzeniem, nie chcą rozmawiać na ten temat ani z partnerką, ani nawet z lekarzem. Większość z nich zwleka z wizytą u specjalisty nawet kilka lat, licząc, że problem przejdzie sam.

Sposób na usterki...
Problemy z erekcją to nie wyrok. Dziś jest wiele sposobów poprawy sprawności seksualnej, a właściwa kuracja pozwala na normalne, spontaniczne zbliżenia, zakończone pełnym sukcesem. Niezbędnym jednak krokiem na drodze do leczenia jest kontakt z lekarzem, który dobierze najbardziej odpowiednią formę terapii, ale także zdiagnozuje przyczynę dysfunkcji.
Trzeba mieć odwagę zmierzyć się z problemem, by w pełni móc się cieszyć chwilami spędzonymi z partnerką sam na sam.

Kontakt do lekarzy specjalizujących się w łóżkowych problemach można znaleźć na stronie: www.po40.plMateriały: od organizatorów kampanii.